Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Specjalne bloki muzyczne z hitami zmarłego DJ-a Avicii w Polsat MusicDrukuj

Polsat Music (HD)W najbliższy weekend kanał Polsat Music wyemituje specjalne bloki muzyczne z teledyskami zmarłego kilka dni temu DJ-a Avicii.

"The best of Avicii" - czyli największe przeboje artysty w Polsat Music: w piątek, 27 kwietnia, o godzinie 19:00, w sobotę, 28 kwietnia zaraz po północy w niedzielę, 29 kwietnia o godzinie 13:00. Oprócz tego przez cały weekend usłyszymy więcej przebojów autorstwa Aviciego na antenie Polsat Music.

Avicii czyli Tim Bergling był szwedzkim DJ-em i producentem muzycznym. Swoją karierę rozpoczął w wieku 16 lat. Wydał dwa albumy studyjne - "Stories" i "True" oraz cztery minialbumy. Jego przeboje "Wake Me Up" czy "Hey Brother" przyniosły mu sławę na całym świecie, a w wielu krajach uzyskały pierwsze miejsca na listach przebojów. Avicii współpracował m.in. z Madonną czy zespołem Coldplay. W ubiegłym roku wydał singiel "Lonely Together" z gościnnym udziałem Rity Ory. W 2016 roku ze względów zdrowotnych DJ zawiesił działalność koncertową. Zmarł w ostatni piątek - 20 kwietnia w Omanie w wieku 28 lat.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający