Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Pakiet 10 GB na YouTube także w PlushABO (wideo)Drukuj

PlushRuszyło nowe PlushABO. Klienci, którzy złapią ofertę za 25 zł, zarówno na czas nieoznaczony jak i oznaczony, otrzymają co miesiąc w ramach swojego ABO dodatkowy PAKIET VIDEO ekstra, czyli 10 GB specjalnie na YouTube.

PlushABO za 25 zł to rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne, SMS-y i MMSy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych, zestaw social mediów (Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp) z transferem nie pomniejszającym podstawowego limitu danych oraz pakiet 10 GB z dodatkowymi GB za staż przy wyborze ABO na czas nieokreślony lub pakietem 15 GB dla tych co zdecydują się na ABO na 24 miesiące.

Nowy PAKIET VIDEO ekstra jest dostępny bez dodatkowych opłat w obu wariantach najwyższego ABO za 25 zł: w ABO na czas nieoznaczony jest przyznawany od pierwszego okresu rozliczeniowego, natomiast w ABO na czas oznaczony przez pierwsze trzy okresy rozliczeniowe transfer na YouTube nie pomniejsza limitu danych, a pakiet 10 GB jest aktywny od kolejnego okresu rozliczeniowego.

Dla tych co zdecydują się na nową ofertę wraz ze sprzętem czekają Gimbal DJI Osmo Mobile ze stabilizacją obrazu lub HUAWEI P9 Lite (2017), oba za 1 zł na start.

Ofertę wspierać będzie kampania reklamowa przygotowana przez Agencję Scholz&Friends. Spot pt. "Pralka" wyreżyserowany przez Wojtka Wawszczyka i Kamila Polaka można zobaczyć poniżej.


Jego produkcję przygotował dom produkcyjny TFP, a producentem był Ryszard Kłosowski. Kampania będzie realizowana w TV, kino, radio, online, a zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający