Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat pokaże finał "Twoja twarz brzmi znajomo" tydzień później. Przez Eurowizję?Drukuj

Twoja twarz brzmi znajomoFinałowy odcinek ósmej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Polsat pokaże 19 maja. W najbliższą sobotę - 12 maja w paśmie emisji show stacja wyemituje film "Wilk z Wall Street". Powodem takiej decyzji nadawcy może być odbywający się w tym samym czasie finał Eurowizji 2018.

Szansę na awans do finału konkursu Eurowizji ma reprezentant Polski, który jutro (w czwartek) zmierzy się w drugim półfinale. Finał Eurowizji odbędzie się w sobotę, 12 maja o godz. 21:00 i będzie można go śledzić w TVP1. Dlatego też bardzo prawdopodobne jest, iż właśnie z tego powodu Telewizja Polsat postanowiła pokazać finałowe zmagania w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" tydzień później, a tego dnia o 22:00 wyemitować "Wilka z Wall Street" - dramat z Leonardo DiCaprio w roli głównej.

Przypomnijmy, że o zwycięstwo w "Twoja twarz brzmi znajomo" zawalczą: Filip Lato, Krzysztof Szczepaniak, Anna Guzik i Janek Traczyk. Początek finału, w sobotę, 19 maja o godz. 22:10 w Polsacie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający