Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat zadowolony z oglądalności 8. edycji "Tańca z gwiazdami"Drukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiŚrednio każdy odcinek ósmej programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" oglądało 2,6 miliona widzów. Podczas nadawania tanecznego show w piątkowe wieczory Polsat był liderem oglądalności w grupie 4+.

Wiosenna odsłona programu była jedną z najchętniej oglądanych pod względem udziałów w grupie komercyjnej. Podczas emisji stacja osiągała średnio 18% SHR w grupie wszystkich badanych oraz 14% SHR w grupie komercyjnej. Finałowy odcinek "Tańca z gwiazdami" przyciągnął przed telewizory średnio 2,6 miliona widzów. W trakcie jego nadawania Polsat osiągnął 19,5% SHR w grupie 4+ i 15,2% w grupie 16-49. Ósmą odsłonę programu, głosami widzów wygrała dziennikarka Beata Tadla w parze z Janem Klimentem, pokonując Katarzynę Dziurską i Tomasza Barańskiego.

Rekordową widownię spośród wszystkich odcinków zakończonej właśnie edycji show, zanotował pierwszy odcinek wyemitowany 2 marca, który obejrzało średnio 3 miliony 130 tysięcy widzów. W tym samym odcinku padł również rekord najwyższych udziałów w grupie 4+ - 20,4% SHR. Natomiast rekordowy pod względem udziałów w grupie 16-49 - niemal 18% SHR, był drugi odcinek show pokazany przez Polsat 9 marca.

Względem wiosny 2017 roku i udziałów w grupie komercyjnej Polsat poprawił wynik o 12%.

Kolejną edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" stacja pokaże wiosną 2019 roku, natomiast jesienią br. Polsat wyemituje polską wersję "World of Dance".

Dane: Nielsen Audience Measurement/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający