Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Zygmunt Solorz ze specjalną nagrodą od EutelsatuDrukuj

Zygmunt SolorzZygmunt Solorz odebrał specjalną statuetkę od firmy Eutelsat za 25 lat współpracy i 25 lat Telewizji Polsat. Nagrodę wręczono we wtorek podczas Ogólnopolskiej Konferencji Komunikacji Elektronicznej.

"Współpracujemy już 25 lat i w 1992 roku z Holandii właśnie był pierwszy przekaz, pierwszy sygnał stacji" - powiedział prezes Eutelsat Polska Jakub Brzęczkowski wręczając nagrodę Zygmuntowi Solorzowi, założycielowi i przewodniczącemu rady nadzorczej Polsatu.
Ze względu na ówczesne uregulowania prawne sygnał nadawany był z Holandii z Hilversum za pośrednictwem satelity Eutelsat II. Taśmy z programem docierały tam drogą lotniczą. W październiku 1993 r. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała Telewizji Polsat koncesję na emisję satelitarną, a w marcu 1994 r. - koncesję naziemną.

Tegoroczna trzydniowa edycja imprezy dotyczy przede wszystkim rozwoju branży mediów elektronicznych w Polsce. Gośćmi konferencji są m.in. przedstawiciele operatorów sieci kablowych, mobilnych, nadawców telewizyjnych, dostawców i producentów treści audiowizualnej, sprzętu, infrastruktury, rozwiązań technologicznych i teleinformatycznych oraz przedstawiciele instytucji regulacyjnych, parlamentu i rządu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający