Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat chce ruszyć z kanałem Polsat RodzinaDrukuj

Polsat Rodzina (HD)Telewizja Polsat planuje uruchomić Polsat Rodzina - nowy kanał telewizyjny, w ofercie którego znajdą się filmy, seriale, programy rozrywkowe i dokumentalne.

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl nadawca złożył już wniosek o koncesję do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Przypomnijmy, że Polsat Rodzina to kolejna planowana w ostatnim czasie stacja Polsatu. Spółka chce ruszyć z e-sportowym kanałem Polsat Games oraz specjalnymi stacjami na Ligę Mistrzów i Ligę Europy - Polsat Sport Premium 1 i 2.
#1 | Mateo dnia 16.05.18 15:44
Powinni nazwać ten kanał Polsat Family. Polsat Rodzina kojarzy mi się z kanałem o tematyce religijnej. Uśmiech
#2 | Max dnia 17.05.18 08:10
nowy kanał telewizyjny, w ofercie którego znajdą się filmy, seriale, programy rozrywkowe i dokumentalne. - oczywiście STOS REKLAM PO 20 Min
#3 | Model7 dnia 17.05.18 19:00
I kolejne powtórki ****nych seriali produkcji polsatu. Przeciez juz 90% kanałów polsatu nadaje te same seriale i ciągle im mało? Kolejny kanał który bedzie nadawał to samo co Polsat, Polsat Romans, Polsat 2, Polsat Film itd...
Swoja droga Polsat Film powinien nadawać tylko filmy bez seriali, ale oczywiście musieli tam wcisnąć te swoje "hity serialowe". Rzygać się już tym chce!!!
#4 | Marcin Lewandowski dnia 17.05.18 19:36
Do nowego kanału Polsat Rodzina dołącza się też: 13 Posterunek, Miodowe lata, Graczykowie, Policjanci, Kocham Klarę, Duża przerwa, Życie jak poker, Idź na całość, Życiowa szansa, Awantura o kasę, Rosyjska ruletka, Gra w ciemno, Adam i Ewa, Samo życie, paradokumenty, Linia życia i inne produkcje znane z Polsatu.
#5 | Bronek dnia 17.05.18 22:46
@Model7 Seriale w Polsat Film to wymóg odpowiedniej ilości polskich produkcji.
#6 | mikun8 dnia 18.05.18 19:02
@Max ...też to zauważyłem że reklamy trwają coraz dłużej nawet ponad 20 min w pewnych godzinach ...a KRRiT nic cisza ....a co do nowego programu to po co następny kanał powtórek z powtórek ...no i reklam ...Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający