Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Animanimals" - nagradzany serial o zwierzętach premierowo w Polsat JimJamDrukuj

Polsat JimJamOd 1 czerwca na kanale Polsat JimJam będzie można śledzić nagradzany serial dla najmłodszych "Animanimals". Każdy z odcinków przedstawia inne zwierzę stojące przed absurdalną przygodą z niespodziewanym zakończeniem.

Spotkamy m.in. zebrę, której paski ciągle zmieniają swoje położenie. Zwierzątko nie jest z tego zadowolone, dopóki nie odkryje, że ta nadzwyczajna cecha czyni je wyjątkowym. Z kolei ośmiornica będzie chciała upiec ciasto, jednak okaże się, że jedno z jej ramion ma zupełnie inne plany. Zobaczymy także krówkę poszukującą swoich łat, które w tajemniczy sposób zniknęły z jej sierści. Czeka na nas także para krokodyli, które odkryją, że współpraca i pomoc drugiemu naprawdę przynosi korzyści. Każdy zwierzak w końcu znajduje rozwiązanie problemu i w ten sposób uczy się czegoś nowego.

Z każdej historii, która przydarza się zwierzakom z "Animanimals", płynie morał, a najmłodsi widzowie nauczą się m.in. czym jest przyjaźń, jak ważne jest pomaganie sobie nawzajem oraz dowiedzą się, że bycie innym lub w jakiś sposób niedoskonałym wcale nie oznacza bycia gorszym, wręcz przeciwnie - unikalne cechy sprawiają, że jest się wyjątkowym.

Serial przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym, ale dzięki humorowi, stylowi animacji i pomysłowości reżyserki oraz pomysłodawczyni serii, Julii Ocker, krótkie historie spodobają się nie tylko najmłodszym, ale i rodzicom.

Krótkie historie animowanych zwierzaków otrzymały do tej pory dwadzieścia trzy międzynarodowe wyróżnienia, w tym nagrodę publiczności na Nowojorskim Festiwalu Filmów Dla Dzieci, nagrodę dla najlepszej serii animowanej na Międzynarodowym Festiwalu Animacji Trickfilm w Stuttgarcie oraz nagrodę za najlepszą animację dla młodszych widzów podczas Festiwalu Filmów Dla Dzieci w Chicago. Jeden z najnowszych odcinków serii miał także swoją premierę podczas tegorocznego festiwalu Berlinale.

Na zabawne przygody zwierzaków z serialu "Animanimals" Polsat JimJam zaprasza od 1 czerwca - codziennie o godz. 12:46 i 16:53 (po dwa odcinki).
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający