Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Nowa TV wprowadza do oferty kolejne produkcje PolsatuDrukuj

Nowa TVOd czerwca Nowa TV wprowadzi do ramówki kolejne pozycje programowe z biblioteki Telewizji Polsat. Na antenie stacji będzie można zobaczyć paradokument "Słoiki", sitcom "Synowie", serial komediowo-sensacyjny "Dziki" oraz cykl dokumentalny "Skazany za...".

Serial paradokumentalny "Słoiki" pokazuje losy osób, które przyjeżdżając do Warszawy chcą diametralnie zmienić swoje życie. Jedni traktują stolicę jako sypialnię, inni pragną związać się z nią na dłużej. W każdym przypadku ich prawdziwe życie, przeszłość, rodzina, związane są jednak z małym miastem lub wsią. Nawet, jeśli znajdą idealną pracę, wynajmą lub kupią w końcu wymarzone mieszkanie, to do ich drzwi w każdej chwili może zadzwonić dzwonek. A wtedy za drzwiami będzie stała ciocia, wujek, brat lub matka z torbą pełną pyszności z rodzinnej spiżarni. O tych właśnie kontrastach i zderzeniach dwóch odmiennych światów opowiadają "Słoiki". Emisja serialu w porannym paśmie od 1 czerwca.

"Synowie" to serial komediowy, który przedstawia, niekiedy w krzywym zwierciadle, relacje samotnego ojca z dorosłymi synami. W obsadzie sitcomu znaleźli się m.in. Paweł Wawrzecki, Michał Rolnicki, Agata Kulesza, Krzysztof Stelmaszyk i Wiktor Zborowski. "Synowie" od 1 czerwca, w dni powszednie o godzinie 10:30.

W nocnej ramówce kanału pojawi się serial "Dziki". Opowiada on o 40-letnim mężczyźnie po przejściach. Tytułowy Dziki porzucił miasto na rzecz spokojnego życia w lesie. Pośrodku puszczy wybudował przytulną chatkę. Czas spędza na konstruowaniu miniaturek żaglowców w butelkach i tropieniu kłusowników. Krąg jego znajomych ogranicza się do komendanta policji oraz właścicielki leśnego baru, Magdy. W produkcji wystąpili m.in. Katarzyna Łoska, Agnieszka Włodarczyk, Bogusław Linda, Dariusz Kordek i Krzysztof Gosztyła.

Od 4 czerwca o godz. 22:00 w Nowa TV będzie nadawana seria dokumentalna "Skazany za...". Cykl opowiada o ludziach po tamtej stronie muru. Świat dla osób będących na wolności nieznany i tajemniczy. W każdym odcinku poznajemy kilku bohaterów, ludzi często nam podobnych. Poznajemy ich historie, towarzyszymy w więziennym życiu, słuchamy zwierzeń i patrzymy jak znoszą pobyt w więzieniu. Czasem bardzo długi. Serial nie ocenia, nie piętnuje, lecz pokazuje ludzkie losy, losy skazanych za....
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający