Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Sylwia Grzeszczak z Bursztynowym Słowikiem na Polsat SuperHit Festiwal 2018Drukuj

Polsat SuperHit FestiwalSylwia Grzeszczak otrzymała z rąk prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego - Bursztynowego Słowika podczas pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2018. Artystka w przebojowym koncercie jubileuszowym podsumowała 10 lat na polskiej scenie muzycznej.

Sześć największych przebojów z 10 lat swojej kariery wykonała w Sopocie księżniczka polskiego popu - Sylwia Grzeszczak. Publiczność śpiewała wszystkie piosenki razem z nią, m.in. "Księżniczkę", "Tamtą dziewczynę" czy "Małe rzeczy". W Operze Leśnej Sylwia zaśpiewała również ze swoim mężem Liberem nową piosenką "Dobre myśli". Sylwia Grzeszczak odbierając Bursztynowego Słowika, dziękowała swoim fanom i wszystkim widzom za wsparcie, które czuje od początku swojej kariery.

Wcześniej Sopot rozbrzmiewał przebojami artystów, których płyty i single w ostatnich miesiącach pokryły się platyną i diamentem, wyznaczając rekordy sprzedaży. Na zakończenie pierwszego dnia minirecital dał Sławomir. Gwiazdor rock-polo zaśpiewał m.in. swój pierwszy hit "Megiere" i "Ni mom hektara", a wieczór zakończył tak, jak go rozpoczął hitem "Miłość w Zakopanem".

Przypomnijmy, że Polsat SuperHit Festiwal 2018 potrwa do 27 maja. Wszystkie festiwalowe dni będą transmitowane w Polsacie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający