Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

2,5 mln widzów Polsat SuperHit Festiwal 2018. Hitem kabaretyDrukuj

Polsat SuperHit FestiwalTegoroczny Polsat SuperHit Festiwal oglądało w Polsacie średnio 2,5 miliona widzów. Najwyższą widownię zgromadził Sopocki Hit Kabaretowy.

Polsat SuperHit Festiwal 2018 był najchętniej wybieraną rozrywkową pozycją ostatniego majowego weekendu. Łącznie przez trzy wieczory muzyczno - kabaretowej uczty bawiło się ponad 10 milionów widzów, zaś Telewizja Polsat była liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych, poza sobotą, gdzie konkurowała z finałem Ligi Mistrzów UEFA. Mimo to koncert "Radiowy Przebój Roku" miał 17,5% udziałów w grupie 4+ i 18,5% w grupie 16-49, a najpopularniejszych autorów radiowych hitów oglądało niemal 2,2 miliona widzów. Koncert "Platynowy" zebrał podobną widownię, jubileusz Sylwii Grzeszczak i największe przeboje Sławomira oglądały 2 miliony widzów, a koncert podsumowujący 45-lat na scenie Michała Bajora 1,5 miliona. Najwyższą widownię zgromadził Sopocki Hit Kabaretowy, który oglądało średnio ponad 3,3 miliona widzów, przy bardzo wysokich udziałach sięgających 27,1% w grupie 4+ i 28,6% w grupie 16-49.

W trakcie trzech festiwalowych wieczorów stację wybierał co 5 widz, średnie wysokie udziały sięgnęły niemal 21% w grupie wszystkich badanych i 22,5% w grupie komercyjnej co dało średnią oglądalność wszystkich koncertów na poziomie 2,5 miliona widzów.

Dane: NAM/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający