Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat News 2 rezygnuje z własnych programów. Docelowo zakończy nadawanie? (akt.)Drukuj

Polsat News 2Od 25 czerwca kanał Polsat News 2 nie będzie emitował własnych programów publicystycznych - podaje Presserwis. Od tego dnia stacja ma nadawać tylko powtórki z Polsat News i transmisje z konferencji prasowych. Docelowo Polsat planuje zamknięcie Polsat News 2.

Niektóre programy z anteny Polsat News 2 mają szansę trafić do ramówki Polsat News. Obecnie w ofercie stacji znajdują się m.in. "Prawy do lewego. Lewy do prawego" Mariusza Ziomeckiego i Witolda Jurasza, "Kultura do kwadratu" Anny Sańczuk i Macieja Ulewicza, "Rozmowa polityczna" Dominiki Długosz, "Fajka pokoju" Jolanty Fajkowskiej oraz "To był dzień na świecie" Grzegorza Dobieckiego i Jana Mikruty, który po kilkuletniej przerwie powróci od dzisiaj na główną antenę informacyjną Polsatu (poniedziałek - piątek o godz. 21:00).

Polsat News 2 ruszył 9 czerwca 2014 roku jako Polsat News+. Od 31 lipca 2014 r. nadaje jako Polsat News 2.

News powstał na podstawie artykułu Presserwisu.

Aktualizacja: Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu specjalnie dla serwisu cyfrowypolsatnews.pl o przyszłości kanału:
"Nie likwidujemy kanału, planujemy zmianę formatu stacji i więcej informacji będziemy mogli podać w niedługim czasie."
#1 | Viking dnia 04.06.18 15:38
Ciekawe jaki to będzie format. Bo jeśli inny niż informacyjny to będzie to tożsame z likwidacją kanału informacyjnego, jakim mimo wszystko jest Polsat News 2. Uśmiech
#2 | PN dnia 04.06.18 15:39
@Viking właśnie Pan rzecznik nie chciał zdradzić, czy marka Polsat News 2 pozostanie.
#3 | Viking dnia 04.06.18 15:47
@PN
Rzecznicy właśnie po to są, aby ładnie odmówić na nurtujące pytania. Uśmiech
A co do marki to nie tyle ona jest istotna co zawartość kanału. I ciężko jest zakładać, że Polsat będzie próbował kolejny raz ruszyć z nowym kanałem informacyjnym, a raczej spodziewam się, że odejdzie od tego formatu kanału i uruchomi coś innego niż kanału informacyjny.
#4 | mati dnia 05.06.18 10:43
Smutek

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający