Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Nowy kanał Romance TV i dwa filmy współprodukowane przez Polsat w IPLIDrukuj

IPLADo oferty IPLI dołączył kanał Romance TV. Ponadto użytkownicy mogą już obejrzeć premierowo polską komedię "Narzeczony na niby", a w pakiecie IPLA FILMY I SERIALE znajdzie się wkrótce pasjonujący "Najlepszy" z Jakubem Gierszałem w roli głównej. Oba filmy są współprodukowane przez grupę Polsat.

Telewizja Romance TV jest dostępna w pakietach IPLA FILMY I SERIALE oraz IPLA TV. Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów, m.in. Jane Austen, Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych jak "Statek Marzeń", "Rejs ku szczęściu" czy "Hotel Marzeń". W czerwcu i lipcu Romance TV zaprasza na filmowe i serialowe hity produkcji BBC, m.in.: "Dumę i uprzedzenie", w której główną rolę gra Colin Firth, bestsellerową "Rozważną i romantyczną", serial kostiumowy "Wszystko dla pań" czy klasyczną historię miłosną "Emma" z Romolą Garai. Kanał dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii, w Polsce, na Węgrzech i w Rumunii. Ambasadorką i prezenterką kanału w Polsce jest aktorka Aleksandra Woźniak.

13 czerwca w IPLI i serwisie Cyfrowy Polsat GO (dostępnym wyłącznie dla abonentów platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat) zadebiutuje "Narzeczony na niby" - kolejna produkcja zrealizowana w ramach Cyfrowej Strefy Twórców z udziałem grupy Polsat, którą w kinach obejrzało ponad 1 milion widzów. Bohaterką filmu jest Karina (Julia Kamińska), która próbuje z całych sił stworzyć pierwszy szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą niż nią. Pewnego dnia jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach. W IPLI film będzie dostępny w cenie 10 zł, a dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa w cenie 9 zł.

Natomiast 19 czerwca do pakietu IPLA FILMY I SERIALE dołączy film "Najlepszy", również wyprodukowany przy współpracy grupy Polsat. Głównym bohaterem filmu w reżyserii Łukasza Palkowskiego jest Polak, który zachwycił świat, a który w Polsce do dziś pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego. Ukończył on bieg śmierci oraz ustanowił rekord w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z wynikiem 24:47:46. Film zdobył aż 5 nagród podczas 42 FPFF w Gdyni. Cena za jednorazowe wypożyczenie filmu będzie niższa i wyniesie 5 zł, a dla klientów Cyfrowego Polsatu i Plusa - 4 zł.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający