Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Ekipa "Świata według Kiepskich" ponownie na planie. Co w nowym sezonie?Drukuj

Świat według KiepskichWe Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do nowego sezonu "Świata według Kiepskich", który będzie można śledzić jesienią w Polsacie.

W nowej serii Boczek przez przypadek dowiaduje się, że jest najlepszym golfistą na świecie. Dla Ferdka i Paździocha niespodziewany sukces ich sąsiada, to cios. Mężczyźni postanawiają sami wymierzyć temu sprawiedliwość.

W nowym sezonie Halina nie będzie mogła pogodzić się ze starością, kiedy jakiś mężczyzna ustąpi jej miejsca w tramwaju. Halina postanawia zadbać o formę. Po latach ściągają z Ferdkiem ze ściany nieużywany od lat rower.

Kopernik cały czas stara się o względy Mariolki. Ferdek, który zaczyna sobie zdawać sprawę, że jego latorośl młodsza już nie będzie, postanawia pomóc szczęściu. Tym bardziej, że jego przyszły zięć znajduje sobie nowe hobby - warzenie piwa.

W przyspieszonym tempie udaje się Ferdkowi zorganizować świniaka, księdza, suknię ślubną oraz gości. Na koniec zostaje mu tylko przekonanie Mariolki do ożenku, co łatwe nie będzie. Mimo swoich 33 lat, dziewczyna nie planowała jeszcze wychodzić za mąż.

Powróci też temat prywatnej publicznej toalety. Wytrzymałość mieszkańców kamienicy sięga zenitu. Boczek nie potrafi kulturalnie z niej korzystać. Jedynym rozwiązaniem jest uniemożliwienie niesfornemu sąsiadowi korzystania z WC. Ale jak zrobić to skutecznie? Paździoch stawia na nowe technologie. Niestety, każde zabezpieczenie zostaje złamane. Jakim cudem Boczkowi udaje się za każdym razem obalić system?

W nowej serii zagrają: Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Barbara Mularczyk (Mariola), Bartosz Żukowski (Waldek), Dariusz Gnatowski (Boczek), Anna Ilczuk (Jolasia), Andrzej Klak (Kopernik) oraz gościnnie m.in. Joanna Kurowska, Andrzej Gałła, Zofia Czerwińska, Krzysztof Dracz, Lech Dyblik oraz Marek Pyś i Henryk Gołębiewski. Obecnie realizowane są odcinki o nr 529-540.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający