Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Polsat Music z nowymi pasmami muzycznymi i oprawą na wakacje (wideo)Drukuj

Polsat Music (HD)Od piątku, 22 czerwca, przez całe lato w Polsat Music zobaczymy nowe pasma muzyczne i wakacyjną oprawę graficzną.

Kilka razy w ciągu dnia najlepsze klipy muzyczne i hity, bez których nie może się odbyć żadne wakacyjne spotkanie, widzowie usłyszą w paśmie "Summer Hits". W piątki i soboty od 20:00 do północy Polsat Music rozkręca imprezę wraz z pasmem "Summer Party". Bez zmian, w ramówce kanału pozostaje program "Music tour", który latem odwiedzi szereg klubów w całej Polsce oraz wydarzeń plenerowych. W programie Darka Janika oprócz relacji z imprez, oczywiście rozmowy z gwiazdami i gośćmi. To wszystko, w każdą sobotę o godzinie 18:00.

Wraz ze startem wakacji Polsat Music przygotował nową oprawę utrzymaną w letniej, słonecznej konwencji. Zobaczymy w niej morze, materace, plażę, ognisko i inne elementy, które zawsze, nawet w mniej słoneczne lub deszczowe dni, będą przypominać widzom, że trwa ulubiona pora roku większości z nich. Nowa oprawa Polsat Music została przygotowana przez zespół autopromocji Telewizji Polsat.
#1 | Viking dnia 09.07.18 09:16
Ramówkę kanału Polsat Music można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
http://programtv....olsatmusic

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający