Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat News 2 zakończył emisję własnych programów. Zmiany w ramówce SuperstacjiDrukuj

Polsat News 2Wczoraj (22 czerwca) kanał Polsat News 2 zakończył produkcję i emisję własnych programów. Ponadto od tego dnia Superstacja zmieniła wieczorną ramówkę.

W piątek stacja pokazała ostatnie premierowe wydania: "Zoomu na giełdę", "Rozmowy politycznej" i "Prawego do lewego...", a kilka dni wcześniej programu "Nie rządem Polska stoi". Z anteny znikają również "Biznes Informacje" (emisja tylko w Polsat News o nowej porze - o 18:00). Od najbliższego poniedziałku Polsat News 2 będzie nadawał powtórki programów z głównego kanału informacyjnego oraz transmisje z konferencji prasowych. Polsat planuje zmianę formuły telewizji - szczegóły nie są jeszcze znane.

Zmiany dosięgnęły również Superstację, której Polsat został właścicielem. O godz. 21:20 można śledzić "Krzywe zwierciadło" (poniedziałek - sobota), a codziennie o 21:50 "Bez ograniczeń" i 23:10 "Finał dnia". Stacja zrezygnowała z wieczornych "Informacji dnia" (o 21:15).
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający