Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

EL. LE: Mecz Lecha Poznań także w Super PolsacieDrukuj

Super Polsat (HD)Telewizja Polsat podjęła decyzję, że jutrzejszy mecz pierwszej rundy kwalifikacji Ligi Europy Lech Poznań - Gandzasar Kapan będzie transmitowany również na ogólnodostępnym kanale Super Polsat. Pierwotnie spotkanie widniało jedynie w ramówce Polsatu Sport.

Pojedynek rozpocznie się o godz. 20:45. Początek relacji w Super Polsacie o 20:35, a przedmeczowe studio wystartuje w Polsacie Sport o godzinie 20:00..

Przypomnijmy, że także jutro swoje spotkanie w eliminacjach Ligi Europy rozegra Górnik Zabrze. Ten mecz będzie można zobaczyć w IPLI i na portalu polsatsport.pl.
#1 | M7 dnia 12.07.18 13:16
I tak za każdym razem. Najpierw mówią, że tylko na Polsat Sport, a potem "nagle" decyzja że na kanale ogólno dostępnym. Taka bajka dla naiwnych jaki to Polsat dobry. A ludzie to łykają. Już tyle razy tacy dobrzy byli, jakby się nie dało od razu powiedzieć jak będzie tylko ściemniać ludzią!!!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający