Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat Play szykuje cykl o bezdomnych ludziach. Premiera jesienią (wideo)Drukuj

Polsat Play (HD)Jesienią Polsat Play pokaże nowy cykl dokumentalny o bezdomnych ludziach. Twórcami serii "Kloszard Story" są Irena i Jerzy Morawscy.W najnowszej produkcji kanału zobaczymy historie ludzi, których mijamy codziennie na chodnikach i w parkach. Jak wylądowali na dnie i jak się podnoszą? Czy można przetrwać kolejną zimę w podwarszawskim lesie? W tej smutnej historii znajdą się także momenty radosne, anegdoty i czarny humor.
"Nad projektem o bezdomnych pracowaliśmy od kilku lat. Na ich widok przechodnie odwracają głowy, omijają szerokim łukiem. Są zaniedbani, odrażający, trędowaci. Ale kim są, jakie zdarzenia zaprowadziły ich pod most i czy są w stanie o własnych siłach stanąć ponownie na nogi? Czy tego chcą? Im więcej wzbudzali zaciekawienia, tym bardziej chcieliśmy ich poznać" - mówi reżyser Jerzy Morawski.
"Wstępnie premierę »Kloszard Story« planowaliśmy na 2015 rok, jednak szybko okazało się, że tej serii nie da się zrealizować w ciągu kilku miesięcy. To bardzo trudny temat. Postanowiliśmy, że przy tym projekcie nie będziemy wyznaczać żadnych terminów. Chcieliśmy dać twórcom komfort czasowy. Warto było czekać" - mówi Radosław Sławiński, dyrektor Polsat Play.
Irena i Jerzy Morawscy stale współpracują z Polsat Play od 2012 roku. Na antenie stacji, widzowie mogli dotychczas zobaczyć takie produkcje ich autorstwa jak kultowe już "Chłopaki do wzięcia", czy "Drwale i inne opowieści Bieszczadu" oraz "Czas wojowników".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający