Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Kabaret na żywo według Paranienormalnych" jesienią w PolsacieDrukuj

Kabaret na żywoPiąty sezon "Kabaretu na żywo" pojawi się na antenie Polsatu w nowej formule. Program będzie miał stałych gospodarzy - kabaret Paranienormalni.

W nowej odsłonie każdy odcinek to inna, zamknięta fabuła. Paranienormalni zapraszać będą znanych i lubianych aktorów, z którymi wspólnie przedstawią alternatywną historię tego co stało się na Titanicu, nową wersję "Wesela" Smarzowskiego czy "prawdziwy" przebieg kariery Vito Corleone z "Ojca chrzestnego" i...nie tylko.

W "Kabarecie na żywo według Paranienormalnych" nie zabraknie polskich kabaretów. Gośćmi będą m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Nowaki, Kabaret Jurki, Artur Andrus i Łowcy.B.

W każdą kabaretową niedzielę pojawi się też gwiazda światowego formatu, która specjalnie dla Telewizji Polsat zmieni tekst swojego hitu na język polski.

Premierowy odcinek piątej serii "Kabaretu na żywo według Paranienormalnych" w niedzielę, 9 września o godz. 21:00 w Polsacie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający