Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Nowy polski cykl "Opowiem ci o zbrodni" jesienią na CI PolsatDrukuj

CI Polsat (HD)A+E Networks realizuje nowy 6-odcinkowy cykl dokumentalny "Opowiem ci o zbrodni", do udziału w którym zaproszono czołowych polskich pisarzy kryminalnych. Program zadebiutuje w telewizji Crime+Investigation Polsat w październiku.

Autorzy literatury kryminalnej - Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy, Katarzyna Puzyńska, w tym jedno pisarskie małżeństwo - i sześć wybranych przez nich prawdziwych zbrodni, którymi żyła cała Polska. Sześć ludzkich tragedii i próba zrozumienia okoliczności, które doprowadziły do zbrodni. W każdym z odcinków jeden z pisarzy (lub w przypadku małżeństwa Kuźmińskich - duet) stanie się narratorem i opowie wybraną przez siebie historię prawdziwej zbrodni. Zrobi to w charakterystyczny dla siebie sposób, posługując się językiem, do którego przyzwyczaił swoich czytelników, korzystając przy tym z dostępu do akt sądowych. To na ich podstawie opowie widzom o tym gdzie, kiedy i dlaczego doszło do morderstwa. Dopełnieniem każdego odcinka będzie rozmowa autora z ekspertem, którego obecność okaże się niezwykle ważna dla przebiegu opowieści.

Za produkcję programu odpowiada Kompania Mediowa, a ze strony A+E Networks producentem nadzorującym jest Agnieszka Kubiak, dyrektor ds. lokalnych produkcji i kreacji.

Premiera "Opowiem ci o zbrodni" odbędzie się w środę, 17 października o godz. 22:00 w telewizji Crime+Investigation Polsat.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający