Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat prezentuje nowe studio na LM i LEDrukuj

Kanały Polsat Sport PremiumTelewizja Polsat zaprezentowała nowe studio, które zostało przygotowane specjalnie na rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA. Przypomnijmy, że spotkania będą transmitowane w dwóch kanałach Polsat Sport Premium oraz czterech specjalnych serwisach PPV.

Studio powierzchni 700 m2 z największa ścianą wizyjna w Europie, oprawa wizualna realizowana z wykorzystaniem nowoczesnych technologii - rozszerzonej rzeczywistości (AR) i modeli 3D - to wszystko czeka na widzów dostarczając im nieznane dotąd wrażenia wizualne i akustyczne.


Dużą rolę odegra także analiza wybranych zagrań podczas najważniejszych spotkań. Przy specjalnym ekranie eksperckim specjaliści od taktyki będą rozbierali na czynniki pierwsze najlepsze akcje oraz najpoważniejsze błędy.

Inauguracja nowego studia piłkarskiego nastąpi 21 sierpnia.

Na podstawie polsatsport.pl
Foto: polsatsport.pl
#1 | WERONA dnia 14.08.18 19:51
CZEKAMY NA POLSATY SPORT PREMIUM HD W EAST&WEST !!!!!!!!!!
#2 | Karol dnia 14.08.18 21:12
WERONA w East&West nie będzie tych kanałów. Po co pod każdym postem piszesz, że na nie czekasz skoro ich w East&West nie będzie NIGDY!!!!!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający