Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

11. sezon "Naszego nowego domu" od 6 września w PolsacieDrukuj

Nasz nowy dom6 września Telewizja Polsat rozpocznie emisję jedenastego sezonu programu "Nasz nowy dom". W najnowszej serii ekipa Katarzyny Dowbor wybierze się m.in. na Lubelszczyznę, Mazury i do województwa świętokrzyskiego.

W premierowych odcinkach pojawią się też goście specjalni, którzy pomogą spełnić marzenia bohaterów - będą to m.in. aktorka Aneta Zając czy stylista Tomasz Jacyków.

Miejscem akcji pierwszego odcinka z najnowszej serii "Naszego nowego domu" będzie Siniec - mała mazurska wioska. Stoi tu stary, opuszczony dom. Jego właścicielami jest rodzeństwo, które marzy, by znowu w nim zamieszkać. Najstarsza, dwudziestodwuletnia Monika i jej osiemnastoletni brat Arek, chcą stworzyć rodzinę zastępczą dla swoich sióstr: Mai, Oli i Pauliny. Rodzeństwo pragnie być razem. Niestety, młodsze siostry i Arek mieszkają w domu dziecka, Monika wynajmuje pokój. Dom, zniszczony i zaniedbany przez uzależnionych od alkoholu rodziców rodzeństwa, kompletnie nie nadaje się do zamieszkania. Warunkiem przejęcia opieki nad młodszymi dziećmi jest przystosowanie go do ich potrzeb. W zagrzybionych, wilgotnych i zimnych pomieszczeniach nie ma praktycznie żadnych mebli, prowizoryczna łazienka przeraża, a dziurawe piece zagrażają życiu i zdrowiu.

Program prowadzi Katarzyna Dowbor, a remonty przeprowadzą ekipy budowlane pod kierownictwem: Wiesława Nowobilskiego i Artura Witkowskiego. Nowe domy i ich nowe wnętrza projektują: Martyna Kupczyk i Maciej Pertkiewicz.

"Nasz nowy dom" to wyjątkowy program w polskiej telewizji - pokazuje, jak można w ekstremalnie krótkim czasie: pięć dni gruntownie wyremontować dom lub mieszkanie i odmienić na lepsze życie rodziny w potrzebie.

11. sezon "Naszego nowego domu" od 6 września, w czwartki o godz. 20:05 w Polsacie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający