Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Internet LTE od Cyfrowego Polsatu z Ligą Mistrzów UEFA nawet przez 6 miesięcy za darmoDrukuj

Internet LTEDzisiaj Cyfrowy Polsat wprowadził nowe odsłony ofert Internetu LTE. Teraz klienci mają możliwość zakupu pakietu IPLA Polsat Sport Premium z rozgrywkami Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA na żywo w każdym wariancie oferty z abonamentem nawet przez pół roku za darmo.

W Mistrzowskiej Ofercie pakiet z piłkarskimi rozgrywkami jest dostępny w cenie abonamentu.

Promocje z abonamentem na Internet LTE w cenie już od 50 zł i przez sześć miesięcy za darmo dostępne są dla nowych klientów. W Mistrzowskiej Ofercie za 90 zł miesięcznie klient otrzyma pakiet 100 GB, "LTE bez końca" oraz pakiet IPLA Polsat Sport Premium z kanałami Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. Ponadto oglądnie transmisji z rozgrywek nie będzie pomniejszało pakietu danych.Klienci mogą skorzystać z nowych promocyjnych ofert, dobierając np. router mobilny, stacjonarny lub Zestaw Internetu Domowego 300, jak również w opcji bez sprzętu - "Tylko SIM". Promocje można połączyć z Domowym Programem Oszczędnościowym smartDOM.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający