Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IPLA i Sci Fi z transmisjami z turnieju Universal Open Rocket LeagueDrukuj

IPLAJedno z najważniejszych wydarzeń ze świata e-sportu - Universal Open Rocket League - jest już dostępne bezpłatnie dla użytkowników IPLI. W dniach 24-26 sierpnia od godz.18:00 fani gry i entuzjaści sportów wirtualnych będą mogli na żywo śledzić rozgrywki finałowe Rocket League.

Dodatkowo użytkownicy IPLI mogą obejrzeć bezpłatnie 6 jednogodzinnych odcinków prezentujących najbardziej emocjonujące momenty zmagań finałów regionalnych oraz zapowiedź i podsumowanie wielkiego finału. Materiały znajdują się w dedykowanej sekcji Sci Fi.

Stworzona przez wywodzącą się z San Diego firmę Psyonix sportowa gra komputerowa Rocket League to nietypowe połączenie piłki nożnej rozgrywanej przy pomocy samochodów z napędem rakietowym. Intuicyjne sterowanie, nieskomplikowane zasady i efektowna grafika sprawiły, że gra szybko podbiła scenę e-sportu, a jej społeczność liczy już ponad 46 milionów użytkowników na całym świecie.

W dniach 24-26 sierpnia od 18:00, dzięki współpracy serwisu internetowego IPLA i Sci Fi, fani gry i entuzjaści sportów wirtualnych będą mogli bezpłatnie śledzić finałowe rozgrywki Universal Open Rocket League na żywo z siedziby NBC Sports Group International Broadcast Center w Stamford w stanie Connecticut. Użytkownicy serwisu uzyskają również dostęp do 6 jednogodzinnych odcinków prezentujących najbardziej emocjonujące momenty zmagań finałów regionalnych oraz zapowiedź i podsumowanie wielkiego finału. Transmisje w IPLI będą dostępne bez opłat.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający