Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Znamy pary 2. edycji "The story of my life. Historia naszego życia"Drukuj

The story of my lifeJesienią Telewizja Polsat pokaże drugą edycję talk-show "The story of my life. Historia naszego życia". Przypomnijmy, że w programie występują znane pary, które połączyła miłość. Kogo zobaczymy w nadchodzącej serii?

W talk-show pojawią się: Michał Koterski i Marcela Leszczak, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner, Piotr Gruszka i Ola Szettel-Gruszka, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Sławomir i Kajra.

Goście będą mieli okazję, by podejrzeć swoją wspólną przyszłość. Najlepsi specjaliści od charakteryzacji odmienią ich wygląd, dodając im kilkadziesiąt lat. Podczas tej ekspresowej i pełnej emocji wycieczki od chwili obecnej do późnej starości, bohaterom programu będzie towarzyszyła uznana dziennikarka prasowa i telewizyjna - Katarzyna Montgomery. Uczestnicy zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20 - 30 lat oraz 40 - 60 lat. A dzięki prowadzącej program skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami.

Druga seria "The story of my life. Historia naszego życia" od 26 października, w piątki o 21:30 w Polsacie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający