Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Serial "Oko za oko" będzie emitowany w Czwórce dwa razy w tygodniu (wideo)Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)Jedną z najbardziej oczekiwanych premier Czwórki tej jesieni, najnowszą produkcję Tadeusza Lampki, "Oko za oko", będzie można oglądać od 3
października - premierowo w środy i czwartki o godz. 21:00.


Tytułowa dewiza nawiązuje do rozgrywających się na różnych poziomach konfliktów fabularnych, w których naprzeciw siebie stają niegdyś szczęśliwi małżonkowie mecenas Anna Wysocka i prokurator Maciej Wysocki, ich współpracownicy Iza i Konstanty oraz strony postępowań, jakie prowadzą bohaterowie. W tle toczy się zagadkowa sprawa, w jaką uwikłana została kancelaria szefowej i mentorki Anny.

Zwiastun serialu

Akcja serialu rozpoczyna się rozwodem Wysockich, których prywatny spór zaogniają kolejne ostre konfrontacje, do jakich między niezwykle skutecznym i nieprzejednanym prokuratorem a wybijającą się na niezależność zdolną adwokat dochodzi na gruncie zawodowym. Iskry sypią się też zawsze gdy krzyżują się drogi prokurator Izabeli Gryc z biura Wysockiego i mecenasa Konstantego Litwickiego z kancelarii Anny. W rozgrywce tej pary, oprócz argumentów oskarżenia i obrony, ścierają się cięty język i twardy charakter Izy z urokiem osobistym i nieprzeciętnym tupetem Konstantego.

W rolach głównych występują Dominika Łakomska (jako mecenas Anna Wysocka), Łukasz Konopka (prokurator Maciej Wysocki), Kaja Walden (prokurator Izabela Gryc) i Maciej Kosmala (mecenas Konstanty Litwicki).

Autorem scenariusza "Oko za oko" jest Jarosław Kamiński, reżyserem - Krzysztof Kasior, zaś producentem wykonawczym, obok Tadeusza Lampki, jest Urszula Kołodziej.
#1 | Viking dnia 24.09.18 10:47
Ramówkę Czwórki można sprawdzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv...stacja/tv4

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający