Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Ultraliga League of Legends w Polsat GamesDrukuj

Polsat Games (HD)Od 1 października na antenie kanału Polsat Games transmitowana będzie e-sportowa Ultraliga. Jest to projekt, w którym osiem drużyn będzie rywalizowało ze sobą w League of Legends, a w puli nowej polskiej ligi znajdzie się 100 tysięcy złotych.

Pomysłodawcą projektu jest firma Frenzy, powiązana z nowopowstałym kanałem Polsat Games. Wiadomo już, że część spotkań fazy zasadniczej i cała faza play-off będzie rozgrywana w trybie offline, w nowoczesnym studiu esportowym w Warszawie.

Studio Polsatu Games jest pierwszym tego typu w Polsce. Na przestrzeni 500 metrów kwadratowych stworzono miejsce, które wyposażeniem przewyższa większość studiów sportowych. Zmagania elektronicznych atletów kibice będą obserwowali za pośrednictwem ponad dwudziestu kamer, a dla zespołów stworzono również pomieszczenie umożliwiające rozgrzewanie się przed właściwą rywalizacją

Na razie nie wiadomo zbyt wiele o zaproszonych drużynach ani o komentatorach, którzy będą zajmowali się oprawą Ultraligi. Wiadomo jednak, że będą musieli przejść specjalne szkolenia, uwzględniające standardy towarzyszące transmisjom telewizyjnym.

Wiadomo już, że rozgrywki będą transmitowane w poniedziałki i wtorki.

Nadawca oficjalnie nie podaje, kiedy dokładnie ruszy kanał Polsat Games.
#1 | HD dnia 03.09.18 19:35
Oby ten kanał był nadawany w wysokiej rozdzielczości, wersja SD nie wchodzi w "grę"

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający