Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Udany start "Gwiazd Kabaretu". W grupie 16-49 Czwórka pokonała TVN i TVP1Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)Premiera najnowszego programu Czwórki zatytułowanego "Gwiazdy Kabaretu" była jedną z najlepiej oglądanych pozycji sobotniego prime time’u, w grupie komercyjnej wygrywając m.in. z TVN i TVP1.

Pierwszy odcinek show oglądało 850 tys. widzów przy udziałach w rynku na poziomie 7%, co dało Czwórce trzecie miejsce w porze emisji programu w grupie komercyjnej i czwarte w grupie 4+, w której stacjom emitującym takie hity jak "The Voice of Poland" czy "Vaiana: Skarb oceanu" Czwórka ustępowała zaledwie o parę punktów procentowych.

Program, w którym występują najpopularniejsze postaci polskiej sceny kabaretowej, prowadzi Robert Korólczyk wraz z artystkami z Kwartetu Obsession: Kamilą Szalińską-Bałwas, Agnieszką Kłosiewicz, Aleksandrą Świdzińską i Justyną Meliszek. Gwiazdą pierwszego odcinka był Kabaret Nowaki a w ramach prezentacji młodych talentów wystąpił Kabaret z Konopi.

"Gwiazdy Kabaretu" w soboty o godz. 20:00 w Czwórce.

Dane: NAM/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający