Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Wydarzenia" jako jedyne zyskują widzów. Najlepszy wynik od początku 2018 r.Drukuj

Wydarzenia"Wydarzenia" umacniają swoją pozycję wśród najpopularniejszych serwisów informacyjnych w Polsce. Średnio prawie 1,8 miliona widzów śledziło łącznie na antenie Telewizji Polsat i Polsat News program w sierpniu, co oznacza wzrost o prawie ćwierć miliona widzów (o 16%) w porównaniu z sierpniem 2017.

W tym samym czasie "Fakty" emitowane na antenach TVN i TVN24 BiS oraz "Wiadomości" nadawane w TVP 1 i TVP Info straciły widzów.

To najlepszy miesiąc flagowego serwisu informacyjnego Polsatu od początku bieżącego roku. Program jako jedyny spośród programów informacyjnych anten ogólnopolskich zyskał widzów w ujęciu rok do roku.

"Wydarzenia 18:50" uzyskały w sierpniu średnie udziały na poziomie 18,9% w grupie wszystkich widzów oraz 19,5% SHR w grupie wiekowej 16-49. Dzięki temu dziennik awansował na drugie miejsce pod względem udziałów w rynku telewizyjnym w obu grupach audytoryjnych.

Dane: NAM/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający