Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Czwórka pokaże dwa filmy twórców "Policjantek..." i "Sprawiedliwych..." (wideo)Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)Dwa nowe filmy telewizyjne twórców "Policjantek i Policjantów" oraz "Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego" Czwórka wyemituje w dwie ostatnie niedziele września o godz. 20:00. Pierwszy, zatytułowany "Selekcja", widzowie zobaczą 23 września, a drugi - "Selekcja: Odwrócony" - 30 września.

W konwencji kina akcji z rozbudowanymi wątkami kryminalnymi opowiadają one o kulisach pracy antyterrorystów i tajnych operacji. W obsadzie zobaczymy m.in. Łukasza Garlickiego, Bartka Piekarskiego, Barbarę Kurzaj, Macieja Kowalika, Izabellę Bukowską-Chądzyńską i Macieja Tomaszewskiego oraz znanych z wiodących ról w hitach Czwórki - Mariusza Węgłowskiego ("Policjantki i Policjanci") i Michała Mrozka ("Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny").


Każdy z filmów stanowi odrębną całość, niezależną fabularnie od obu seriali, z którymi łączą je postaci niektórych bohaterów. Wspólnym dla obu "Selekcji" ogniwem jest motyw niebezpiecznej grupy przestępczej i jej powiązań ze światem biznesu i polityki.

Autorami scenariuszy są Błażej Przygodzki ("Selekcja") i Przemysław Hoffmann ("Selekcja: Odwrócony"), a reżyserem obu filmów jest Jakub Miszczak. Za ich produkcję w ATM Grupie odpowiada Monika Galliot Salińska.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający