Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Pozytywka SuperMagazyn" i "Cztery kąty marzeń" - polskie nowości w Super PolsacieDrukuj

Super Polsat (HD)Jeszcze we wrześniu na antenie kanału Super Polsat pojawią się dwa nowe polskie programy: "Pozytywka SuperMagazyn" i "Cztery kąty marzeń".

W "Pozytywka SuperMagazyn" poruszane są tematy z różnych dziedzin życia, m.in. takich jak: kultura, technologia, architektura, sport, nauka, rozrywka, zdrowie, prawo czy lifestyle. Trzon programu stanowią rozmowy i spotkania prowadzącej z inspirującymi osobami niepełnosprawnymi oraz jej relacje z miejsc i wydarzeń związanych bezpośrednio z osobami niepełnosprawnymi lub szeroko pojętą tematyką niepełnosprawności. Poza tym, pojawiają się też felietony, w których pokazujemy nowe inicjatywy, technologie i szanse dla niepełnosprawnych. W programie poruszane są sprawy życia codziennego. Prowadząca w każdym odcinku uczestniczy w wydarzeniach związanych z osobami niepełnosprawnymi albo osobiście sprawdza jakiś temat, m.in. odwiedza restaurację prowadzoną przez niepełnosprawnych, sprawdza przystosowanie przestrzeni publicznej do potrzeb osób poruszających się na wózkach, na chwilę wciela się w osobę niewidomą, aby spróbować poradzić sobie w codziennych czynnościach bez zmysłu wzroku czy pojawia się na zajęciach z hipoterapii, aby zobaczyć jak wygląda rehabilitacja z końmi. Magazyn prowadzi Alżbeta Lenska. Program został wyprodukowany przez Macieja Dowbora i Andrzeja Szajewskiego w ramach spółki DASH MEDIA GROUP. "Pozytywka Supermagazyn" od 20 września, w czwartki o godzinie 18:30.

W "Czterech kątach marzeń" autorzy programu pomagają osobom niepełnosprawnością przeprowadzać remonty w domu, ale także podpowiadają rozwiązania, które mogą przydać się każdemu: rodzinom, dzieciom i seniorom. Format poprowadzi Katarzyna Montgomery. Premierowy odcinek 22 września, w sobotę o godz. 11:00.
#1 | Viking dnia 01.10.18 13:04
Ramówkę kanału Super Polsat można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv...uperpolsat

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający