Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Znamy logo nowego kanału Polsat GamesDrukuj

Polsat Games (HD)Jeszcze jesienią ruszy nowy kanał tematyczny grupy Polsat - Polsat Games, skierowany do osób interesujących się grami komputerowymi. 11 września poznaliśmy oficjalne logo stacji.W ofercie stacji znajdą się m.in. transmisje zawodów e-sportowych, japońskie seriale animowane i programy własne. Szefem Polsat Games będzie Bartosz Pawlik.
#7 | kc dnia 12.09.18 21:45
Może zamiast tego ukłon w stronę starych , wiernych abonentów i szerszy dostęp do Eleven Sports. Nowym dajecie je za darmo w cenie pakietu a starzy chcąc oglądać muszą bulić dodatkową kasę. Gdzie Polsat Sport Premium? W nc+ se oglądają a polsatowcy chcąc mieć dostęp muszą się decydować na przedłużanie umowy. Polsat musi się wreszczie obudzić . Nie dość że roluje starych abonentów to jeszcze traci do konkurencji która zbroi się nie tylko w Polsaty Premium ale też Bundeslige i Primera.
#8 | mikun8 dnia 13.09.18 17:58
@Mroczek ...12 min .reklam + 3 min materiały promocyjne.... to po pierwsze a w niektóre dni Polsat nadaje nawet 20 min. reklam i promocji razem ..szczególnie po godz.20-stej ....sprawdzałem to nie raz .Co ich obchodzi KRR i T i zarządzenia liczy się tylko kasa a jak już kogoś ukarają za nadmierne reklamy to kwoty są śmieszne ...abonent zawsze na przegranej pozycji .....

@kc ....jak chcesz coś otrzymać od CP jako wieloletni abonent to jest tylko jeden sposób ....wypowiedzenie umowy ..
#9 | kc dnia 13.09.18 20:42
No chyba tak zrobię. Cyfrowy Polsat znów będzie mi wlepiał kanały premium po dodatkowych opłatach. Chciałbyś oglądać Eleven czy Cinemax to płać większą kase, a nowi abonenci będą to mieć w cenie pakietu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający