Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Cztery nowe polskie programy w ATM RozrywkaDrukuj

ATM Rozrywka1 października startuje jesienna ramówka kanału ATM Rozrywka. Widzowie zobaczą aż cztery nowe programy - "Zawodowiec-Amator", "Piękno!", "Polskie Dziary" i "Urlop Polaka".


"Zawodowiec-Amator" to program, w którym w roli prowadzącego wystąpi Mariusz Węgłowski. Charyzmatyczny prowadzący w każdym odcinku z serii dokonuje próby podjęcia nowego zawodowego wyzwania. Ima się zajęć z pozoru zwykłych, lecz często wymagających lub niewdzięcznych. Zawsze jest to duże wyzwanie, po którym można stwierdzić, że to niezwykle trudna robota... W każdym odcinku mentorem prowadzącego jest przedstawiciel danej profesji, czyli „Zawodowiec”. W rolę amatora wciela się Mariusz Węgłowski.
Premiera: w środę o 21:30.

W programie "Piękno!" zobaczymy nowe fryzury, makijaże i stylizacje, a do tego niezwykłe historie bohaterek. Lustro przestanie być dla nich wrogiem, a zacznie być sprzymierzeńcem. Okaże się, że z pomocą specjalistów od wizerunku, uśmiech do własnego odbicia stanie się możliwy. Dzięki metamorfozom bohaterki odzyskają pewność siebie i odnajdą ukryte piękno. Program prowadzi Ewa Masilonis.
Premiera: w poniedziałek o 21:30.

Fanów tatuaży, a może też ich przeciwników zainteresuje program "Polskie Dziary". Tatuaże są dziś coraz bardziej popularne, przestały być tematem tabu, przyczyną potępienia społecznego, czy problemów w miejscu pracy. Mogą być także sposobem na zakrywanie blizn, które do tej pory przywoływały złe wspomnienia lub szpeciły ciała. W programie przedstawiane zostaną historie osób, które pragną nosić wyjątkowy tatuaż. Emocje, wspomnienia i wyzwania, tych kilka słów najlepiej charakteryzuje bohaterów programu. Światowy poziom sztuki i doskonała rozrywka z tuszami i igłami w tle. Program poprowadzi Karolina Lenert.
Premiera: we wtorek o 21:30.

Jak wypoczywają Polacy? Na to pytanie odpowiedź postara się znaleźć Terry Clark-Ward w programie "Urlop Polaka". W dzisiejszych czasach prawie każdego Polaka stać na zagraniczne wycieczki, a mimo to wielu decyduje się na spędzenie wakacji w Polsce. Dlaczego nasz kraj jest dla nich tak atrakcyjny? Jak Polacy naprawdę zachowują się na wakacjach? Dowiemy się tego z perspektywy obcokrajowca. W każdym tygodniu prezenter, Anglik Terry Clark-Ward, sprawdzi, jak Polacy spędzają urlopy w różnych zakątkach Polski. A niektóre wyzwania i przygody podczas Urlopu Polaka okazuję się naprawdę ekscytujące…
Premiera: w piątek o 21:30.

Reżyserem programów jest Tomasz Nykiel, za produkcję dla ATM Rozrywka odpowiada KTO MOVIE.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający