Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Rymanowski w "Wydarzeniach", Racewicz w "Nowym dniu". Polsat oficjalnie o zmianach w Polsat NewsDrukuj

Polsat News (HD)Bogdan Rymanowski od 1 października rozpoczyna pracę w Telewizji Polsat. Będzie jednym z gospodarzy "Wydarzeń 18:50" i programu "Wydarzenia i opinie". Do stacji dołącza również Joanna Racewicz. Wraz z początkiem października rusza zapowiadana przez nas nowa ramówka kanału.

Bogdan Rymanowski był wcześniej dziennikarzem TVN24, gdzie w ostatnich latach prowadził takie programy jak "Kawa na ławę", czy "Jeden na jeden". Z grupą TVN był związany 17 lat. Wcześniej pracował m.in. w TVP1 i radiu RMF FM. Rymanowski zadebiutuje na antenie Polsat News w poniedziałek 1 października jako prowadzący "Wydarzenia i opinie".
"Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do ekipy Doroty Gawryluk i wejść na pokład telewizji, która cieszy się największym zaufaniem Polaków. Mam tu wielu znajomych, a zarazem świetnych dziennikarzy. Za mną chyba najdłuższe wakacje życia i trzymiesięczny »post od anteny«. Już nie mogę się doczekać pierwszego programu" - mówi Bogdan Rymanowski.
1 października startuje nowa oferta programowa Polsat News. Jest ona kompleksowa, z jasno podzielonymi pasmami. Zobaczymy tutaj najważniejsze informacje z kraju i ze świata, ale również materiały o tematyce społecznej. W ofercie znajdują się również programy skierowane do bardziej wymagającego widza, poszukującego publicystyki i komentarzy polityków z pierwszych stron gazet, liderów opinii oraz ekspertów na temat bieżących wydarzeń.
"Jesteśmy otwarci na opinie wszystkich stron sceny politycznej. Nie ma dla nas tematów tabu ani osób, z którymi nie chcielibyśmy rozmawiać. Najważniejsze jest jednak to, że wszystkich traktujemy równo. Nie narzucamy widzom naszego punktu widzenia. Nie kreujemy polityki. Informujemy o niej w sposób rzetelny i o niej debatujemy. Chcemy zadawać wszystkim trudne pytania, nie mamy taryfy ulgowej dla nikogo" - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.
Oferta programowa:

"Wydarzenia"
Najbardziej obiektywny i niezależny w polskich telewizjach serwis informacyjny zobaczymy w Polsacie głównym, jak również w trzech odsłonach na antenie Polsat News.
"Wydarzenia 15:50"
Wydania popołudniowe będą emitowane na antenie Polsatu głównego i Polsat News o godzinie 15:50. Zaraz po nich jeszcze więcej materiałów o najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata w programie "Więcej Wydarzeń" tylko na Polsat News o godz. 16:10. "Wydarzenia 15:50" prowadzą Agnieszka Mosór i Przemysław Białkowski.

"Wydarzenia 18:50"
Główne wydanie "Wydarzeń: widzowie mogą śledzić codziennie o godzinie 18:50 na antenie Polsatu głównego i Polsat News. Program poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. Natomiast wydania weekendowe "Wydarzeń 18:50" - Bartosz Kurek i Agnieszka Mosór.

"Wydarzenia 21:50"
Wydania wieczorne "Wydarzeń" od 1 października będą emitowane codziennie w Polsat News o godzinie 21:50. Będzie to kompleksowe podsumowanie najważniejszych doniesień danego dnia z kraju i ze świata połączone z informacjami sportowymi i prognozą pogody na następny dzień. Gospodarzami programu będą: Joanna Wrześniewska-Sieger i Jarosław Gugała.
"Godziny szczytu" - poniedziałek-piątek, godz. 16:30
Tuż po popołudniowych "Wydarzeniach" na antenie Polsat News zagości nowe dwugodzinne pasmo "Godziny szczytu". Prowadzący opowiedzą o danym dniu z pewnym dystansem i nieszablonowością. Zobaczymy pierwsze podsumowanie wydarzeń z różnych dziedzin i nie tylko polityki. Widzowie otrzymają większą dawkę informacji sportowych. A nowości muzyczne i plotki ze świata show-biznesu zaprezentują dziennikarze MUZO.FM. Gośćmi programu będą osoby nietuzinkowe. "Godziny szczytu" na antenie Polsat News od godziny 16:30 do 18:00 poprowadzą Anna Hałas-Michalska i Bartosz Kurek.

"Polityka na ostro" - poniedziałek-piątek, godz. 21:00
Program, w którym prowadzący stawiają najważniejsze pytania dnia, a zaproszeni goście konfrontują swoje poglądy. „Polityka na Ostro” to wymiana argumentów i opinii. To konfrontacja poglądów w sprawach kluczowych dla każdego z nas. Autorzy programu poruszają najważniejsze kwestie z punktu widzenia zwykłego człowieka, pokazując, jaki wpływ mają politycy na nasze życie. Co wieczór widzowie programu mogą liczyć na emocjonującą dyskusję i starcie opinii wszystkich postaci sceny politycznej. Gospodarzami programu będą Agnieszka Gozdyra i Grzegorz Jankowski.

"Nowy dzień"
Od 1 października w nowej odsłonie zobaczymy pasmo poranne Polsat News, którego obecność na antenie głównej Polsatu zostało przedłużona do godziny 9:00. Oprócz stałych elementów, newsów z kraju i ze świata, przeglądu prasy, prognozy pogody, informacji sportowych, widzowie usłyszą w nim również wiadomości ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie rozmów z gośćmi w studiu - ekspertami, politykami, ale również artystami czy celebrytami. Pasmo prowadzą Joanna Górska, Beata Cholewińska, Joanna Racewicz, Michał Giersz i Mariusz Abramowicz.

"W rytmie dnia" - poniedziałek-piątek, godz. 10:00-15:00
To nowe, towarzyszące widzom Polsat News w ciągu dnia pasmo, w którym od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do godziny 15:00 prezentowane będą wydarzenia, które mają miejsce w ciągu dnia. W paśmie "W rytmie dnia" nie zabraknie bieżącej polityki i tego co dzieje się na świecie, ale również informacji o wydarzeniach z kraju, relacjonowanych przez reporterów Polsat News.

"Biznes" - poniedziałek-piątek, godz. 18:00
Godzina 18:00 w Polsat News to czas na najświeższe informacje dotyczące gospodarki i biznesu. Poznamy również kursy walut i nowości giełdowe. Program poprowadzą Przemysław Talkowski i Ernest Bodziuch.

"Interwencja" - poniedziałek-piątek, godz. 18:30
Na antenie Polsat News zobaczymy również cieszący się już od 15 lat ogromną popularnością magazyn reporterów "Interwencja", który będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 18:30. W te same dni po 20:00 zobaczymy również program "Interwencja Extra", gdzie dowiemy się więcej o przypadkach, którymi zajmują się reporterzy magazynu - jak do nich doszło, jak zapobiec takim sytuacjom w przyszłości i czy można było ich uniknąć. Natomiast w sobotnie wieczory o godzinie 21:00 emitowany będzie program "Interwencja - Taka jest Polska", w którym powrócimy do najbardziej interesujących reportaży, poznamy nowe wątki i jak potoczyły się dalsze losy ich bohaterów. Programy poprowadzą Michał Bebło i Michał Stela.

"Dzień na świecie" - codziennie, godz. 22:30
Tuż po "Wydarzeniach 21:50", czas na podsumowanie najbardziej interesujących informacji ze świata w dynamicznym programie "Dzień na świecie", którego gospodarzami będą Grzegorz Dobiecki i Jan Mikruta.

"Obraz dnia" - codziennie, godz. 23:00
Program będzie wieczornym podsumowaniem pracy dziennikarzy Polsat News. W audycji zobaczymy również rozbudowane sportowe podsumowanie dnia oraz prognozę pogody.

"Cztery strony prasy" - niedziela, godz. 10:00
W niedzielne przedpołudnie do studia Polsat News zaprosimy dziennikarzy wiodących tytułów prasowych i internetowych, aby przedyskutować, skomentować i ocenić najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Będzie to jedyne tego typu miejsce w telewizji, gdzie siądą naprzeciw siebie dziennikarze różnych poglądów, wszystkie strony prasy w Polsce. "Cztery strony prasy" poprowadzi Joanna Wrześniewska-Sieger.

Na antenie Polsat News widzowie będą również oglądać "Graffiti", "Newstelegraf", "Śniadanie w Polsat News", "Przegląd Rzeczpospolitej", "W bliskim planie", "Wystarczy chcieć", "Skandaliści", "Państwo w państwie", a także "Prezydenci i premierzy".

Przypomnijmy, że od 1 października Polsat News będzie nadawał z odświeżonego studia.
#1 | Viking dnia 15.10.18 17:42
Ramówkę kanału Polsat News można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv...polsatnews

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający