Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat promuje "Wydarzenia" i "Wydarzenia i opinie" z nowego studia i z Bogdanem Rymanowskim (wideo)Drukuj

WydarzeniaTelewizja Polsat na swoich antenach rozpoczęła promocję "Wydarzeń 18:50" oraz programu "Wydarzenia i opinie", które od 1 października będą nadawane z nowego studia. W spocie Dorota Gawryluk informuje o nowym otwarciu i o dołączeniu do zespołu Bogdana Rymanowskiego.

Źródło filmu: Kanał YouTube użytkownika eMBeWu

Bogdan Rymanowski zadebiutuje na antenie w poniedziałek 1 października. Główne wydanie "Wydarzeń" o godz. 18:50 w Polsacie i Polsat News, a zaraz po zakończeniu dziennika - o 19:15 w Polsat News program "Wydarzenia i opinie".
#1 | tvpolsatinfo dnia 04.10.18 17:52
Proszę usunąć film nienależący do was. Czy ktoś na tej pożal się boże stronce czyta tytuł filmu, w którym WYRAŹNIE jest napisane czyje to jest nagranie? Nie pozdrawiam.
#2 | Bogdan dnia 04.10.18 23:27
Fajnie, że promujecie filmy z **** Uśmiech Szeroki uśmiech
Pozdrawiam cieplutko.
#3 | Bogdan raz jeszcze dnia 04.10.18 23:29
O rety rety! Jakiś gwiazdki się porobiły zamiast nazwy ****.
Mam nadzieję, że teraz się udało Szeroki uśmiech

Pozdrawiam, Bogdan
#4 | Michal Juskowiak dnia 06.10.18 01:06
@**** Pod filmem została umieszczona informacja skąd on pochodzi oraz link, z którego wynika wyraźnie, że wasz portal nie jest właścicielem tego nagrania. Po drugie redakcja naszego serwisu jeszcze tak nisko nie upadła, by publikować wasze materiały. W przeciwieństwie do was, Pozdrawiam serdecznie. Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający