Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Szczegóły koncesyjne kanału Polsat RodzinaDrukuj

Polsat Rodzina (HD)Jeszcze jesienią ruszy kanał Polsat Rodzina. Ramówka nowej stacji będzie skierowana do wszystkich widzów w wieku 4 lat i więcej, ze szczególnym ukierunkowaniem na rodziny.

Zakres tematyczny oferty będzie obejmował uniwersalne kwestie dotyczące rodziny, religii, etyki, patriotyzmu oraz wiążące się z nimi różne aspekty życia.

Uniwersalny charakter kanału ma być realizowany poprzez cztery rodzaje audycji, które zajmą nie mniej niż 52% tygodniowego czasu nadawania w godz. 6:00-23:00, w tym filmy fabularne i audycje poradnicze zajmą po nie mniej niż 17% a audycje publicystyczne i filmy animowane po nie mniej niż 9%.

Zgodnie z deklaracjami pierwszą oś programową będą stanowiły audycje poradnikowe i będą obejmowały trzy pokolenia składające się na rodzinę - począwszy od dzieci, przez rodziców, po dziadków. Najważniejsze zagadnienia dotyczyć będą szeroko rozumianego rozwoju: osobistego i intelektualnego, fizycznego i duchowego. Drugą oś programową zaś stanowić będzie tematyka chrześcijańska - przekazywana w sposób interesujący i intrygujący, nie tylko dla ludzi wyznających religię chrześcijańską. Oferta programowa w tym zakresie będzie koncentrować się na sprawach bliskich każdemu myślącemu i wrażliwemu człowiekowi. Nadawca planuje, aby kanał był w większym stopniu otwarty na osobiste pytania odbiorców, niż nachalnie narzucającym im odpowiedzi. Znajdzie to odbicie zarówno w odpowiednim doborze m.in. filmów familijnych czy religijnych, ale także w produkowanych przez Polsat Rodzina audycjach.

Stacja będzie blisko współpracowała z najważniejszymi w Polsce środowiskami, którym bliskie są sprawy rodziny i wiary stawiając m.in. na efekt synergii ze swoimi partnerami prasowymi, radiowymi i internetowymi.

Przewidywany procentowy udział audycji wytworzonych pierwotnie w języku polskim - z wyłączeniem serwisów informacyjnych, reklam, telesprzedaży, transmisji sportowych, przekazów tekstowych i teleturniejów - w kwartalnym czasie nadawania telewizji wyniesie co najmniej 33,01%, natomiast procentowy udział audycji europejskich ponad 50,01%.

Audycje powtórkowe zajmą 75% tygodniowego czasu nadawania.
#1 | Marcin Lewandowski dnia 06.10.18 11:32
W Polsat Rodzina nie może zabraknąć "13 posterunku", "Miodowych lat", "Policjantów", "Graczyków", "Trędowatej", "W rytmie serca", "Świata według Kiepskich", "Rodziny zastępczej", "Pierwszej miłości" i teleturniejów z Ibiszem. Nie zabraknie także seriali i programów, np. "Ślad", "Daleko od noszy", "Idź na całość", "Pensjonat pod Różą", "Samo życie", "Duża przerwa", "Disco Polo Live", "Disco Relax", "Chirurdzy", "Rinke za kratami", "V.I.P.", "Mamuśki", "Synowie", "I kto tu rządzi", "Tylko miłość", "Życie jak poker", "Linia życia", "Zostać miss", "Dyżurny satyryk kraju", "Dziupla Cezara", "Przyjaciółki", "Kocham Klarę", "Strażnik Teksasu", "Nasz nowy dom", "Ewa gotuje", "My3", "Wysmakowani", "The Story of My Life – Historia naszego życia", "Wyjdź za mnie", "Telewizyjne Biuro Śledcze", "Na każdy temat", "Wydarzenia", "Interwencja", "Tango z aniołem", "Zerwane więzi", "Zamek czarodziejów", "Hugo", "Bar", "Raz, dwa, trzy - śpiewaj ty", "Hotel 52", "Ludzie Chudego", "Szpilki na Giewoncie", "Spadkobiercy", "Galileo", "Skazane", "Powiedz: tak!", "Niania w wielkim mieście", "Agentki", "Halo! Hans", "Fala zbrodni", "Ostry dyżur", "To nie koniec świata!", "Lepiej późno niż wcale" (którego emisja wystartowała w Polsacie jesienią 2018), paradokumenty, "Oko za oko", "Mecenas Lena Barska", "CSI: Cyber", "Ekipa", "Kabarety", "La Maviuta - Gender Romance", "Z pianką czy bez", "Taxi Kasa", "SuperLudzie", "2XL" i "Słoneczny patrol". Nie może także zabraknąć pasma widowisk talent-show i pasma filmowego. Ponadto nie zabraknie także programów z kanałów Polsatu: Café, Play, Doku, News, Sport, Sport Extra, Sport News, Sport Fight, Games, Disco Polo Music i ATM Rozrywki. Natomiast od wiosny 2019 roku pojawiają się nowości z kanałów Polsatu: "Nie czekaj!", "Mediatorzy", "Śpiewający celebryci", "Cztery wesela", "The Gong Show" i "Znachor". Będzie on dostępny w Cyfrowym Polsacie, nc+, Orange, UPC, Vectrze i w DVB-T na multipleksie pierwszym. Start nowej stacji już w poniedziałek, 15 października 2018.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający