Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Noc walk na antenach Polsatu. Pojedynek Miller - Adamek także na głównej antenieDrukuj

Polsat Sport (HD)Już w najbliższą sobotę w Polsacie i Polsacie Sport będzie można zobaczyć na żywo galę z Chicago z walką Tomasza Adamka z Jarrellem Millerem. Natomiast w Polsacie Sport Extra będzie można oglądać galę UFC z Las Vegas, której ukoronowaniem będzie pojedynek między Khabibem Nurmagomedovem, a Conorem McGregorem.

To będzie noc walk na antenach sportowych Polsatu. W Polsacie Sport od godziny 22:00 rozpoczną się analizy i rozmowy w studiu przed pojedynkami gali z Chicago. Transmisja walki od godziny 3:00. Dla Polskich kibiców jej główną atrakcją będzie pojedynek byłego mistrza świata dwóch kategorii wagowych Tomasza Adamka (53-5, 31 KO) z Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO). Walkę zakontraktowano na dwanaście rund. Polsat i Polsat Sport pokażą poza tym trzy inne pojedynki. W Chicago dojdzie do dwóch walk o mistrzostwo świata. Mistrz IBF wagi półciężkiej Artur Beterbijew powalczy z Callumem Johnsonem, zaś mistrz WBA kategorii super koguciej Daniel Roman będzie bronił tytułu w walce z Gavinem McDonnellem. W walce wieczoru o pas WBC Silver wagi półśredniej zmierzą się Jessie Vargas i Thomas Dulorme. Pojedynki skomentują Andrzej Kostyra i Grzegorz Proksa, a w studio gośćmi Artura Łukaszewskiego będą Janusz Pindera, Maciej Myszkiń i Marcin Tybura.

Z kolei w Polsacie Sport Extra od godziny 4:00 czekają emocje na kibiców MMA. Kanał pokaże 229 Galę organizacji UFC z Las Vegas. W pojedynku na szczycie, o którym mówi cały świat mieszanych sportów walki, spotkają się niepokonany dotąd Rosjanin Khabib Nurmagomedov z jedną z najbarwniejszych postaci sceny MMA - Irlandczykiem Conorem McGregorem. W sumie kibice podczas gali zobaczą pięć emocjonujących pojedynków. Prócz walki wieczoru najciekawiej zapowiada się starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Derrickiem Lewisem a Alexandrem Volkovem. Pojedynki na antenie Polsatu Sport Extra skomentują Maciej Turski i Tomasz "TJ" Marciniak.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający