Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat Cafe pokaże jesienią trzy nowe programyDrukuj

Polsat Cafe (HD)W jesiennej ramówce kanału Polsat Cafe, który w październiku obchodzi 10-lecie, znajdzie się kilka nowych programów.


"Zaskocz bliskich" - premiera w sobotę 6 października o godz. 16:00
W tym programie zobaczymy jak można w wyjątkowy i niezapomniany sposób zaskoczyć bliską nam osobę. W każdym odcinku prowadząca program Aleksandra Rogowska pomoże zorganizować niespodziankę, która wprawi w zdumienie, a przede wszystkim będzie jasnym komunikatem "Zależy mi na Tobie, to wszystko przygotowane specjalnie dla Ciebie". Widzów czeka mnóstwo śmiechu, pozytywnych emocji, ale nie zabraknie też nerwów oraz łez wzruszeń. Będzie romantycznie, nastrojowo, a czasami spektakularnie i widowiskowo.

"Nieoczekiwana zmiana" od 8 października o 21:00
Czy zmiana żony/męża, partnera/partnerki, domu, samochodu na taki, o którym zawsze marzyliśmy wpłynie na nasze dalsze życie? A może okaże się, że jednak to tylko nasza wyobraźnia podpowiada nam, że kto inny sprosta bardziej naszym oczekiwaniom, a rzeczywistość okaże się zupełnie inna od naszych wcześniejszych wyobrażeń? "Nieoczekiwana zamiana" to program, w którym uczestnicy przekonają się na własnej skórze, czy warto słuchać głosu serca, który kierował ich pierwszym wyborem, czy też ulec pokusie o innym życiu i zamienić dotychczasowe życie na nowe.

"Randka z nieznajomym" - premiera w czwartek 18 października o godz. 21:00
Program dla singli, którzy mają niepowtarzalną szansę na spotkanie swojej wymarzonej połówki w niecodziennych okolicznościach. W każdym odcinku wystąpi dwoje singli, którzy spotkają się na randce w ciemno. Zostaną oni poddani metamorfozie, by nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie muszą opierać swoją ocenę o cechy osobowości potencjalnego partnera. Randce towarzyszyć będą stres, niepewność, zalotne uśmiechy, zabawne niezręczności, iskra prawdziwej namiętności, a czasem też rozczarowanie. Dla widzów to możliwość śledzenia się rodzącej fascynacji pomiędzy dwojgiem uczestników, dzielenia z nimi emocji i kibicowania tej nowopowstałej relacji.

Jesienią na antenie Polsat Cafe nie zabraknie znanych formatów, m.in.: "Demakijażu" (7 sezon), "Gwiazd na dywaniku" (20 sezon), "Zoomu na miasto" (21 sezon), "Gier małżeńskich" (4 sezon) i "Szpitala dziecięcego" (4 sezon).
#1 | Viking dnia 29.10.18 15:32
Ramówkę kanału Polsat Cafe można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv...polsatcafe

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający