Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Berry i Dolly" od 19 listopada w Polsat JimJamDrukuj

Polsat JimJamOd 19 listopada na antenie kanału Polsat JimJam będzie można oglądać nowy serial animowany "Berry i Dolly".

Ślimak Berry i biedronka Dolly są najlepszymi przyjaciółmi. Wspólnie z zamieszkującymi las stworzonkami - chrząszczem, gąsienicą, pająkiem, pszczołą czy pasikonikiem, przeżywają wspaniałe przygody, zawierają nowe znajomości i poznają otaczający świat.

Każdy z odcinków pokazuje historie, które odnoszą się do codziennych wydarzeń z życia każdego malucha. Mocno podkreślana jest wartość przyjaźni, miłości, wzajemnego szacunku oraz poszanowania otaczającego nas świata.

Serial animowany powstał na podstawie niezwykle popularnych na Węgrzech książek dla dzieci autorstwa Eriki Bartos. Za reżyserię odpowiada Geza M. Toth, który ma na swoim koncie nominację do Oscara za Najlepszy Film Animowany, a całą serię wyświetlano w węgierskich kinach.
#1 | Viking dnia 06.11.18 00:15
Ramówkę kanału Polsat JimJam można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv...lsatjimjam

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający