Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Nowy serwis VOD w NetiiDrukuj

NetiaNetia udostępniła użytkownikom nową wersję aplikacji wideo na życzenie (VOD). W nowym Netia VOD można łatwiej i szybciej przeszukiwać coraz bogatszą bibliotekę wideo, która poszerzyła się m.in. wybrane treści emitowane na linearnych kanałach tematycznych – aż 900 pozycji w 20 kategoriach, do których dostęp mają poszczególni abonenci.

Użytkownicy Netia Playerów już od pierwszego spojrzenia zauważą znaczące zmiany w interfejsie użytkownika nowej aplikacji Netia VOD. Teraz stała się ona zdecydowanie ładniejsza i przyjemniejsza w użyciu, a przeglądanie treści dodatkowo ułatwia wyszukiwarka.

Oprócz tego nowa aplikacja Netia VOD to:
- istotnie bogatsza biblioteka płatnych pozycji wideo,
- darmowe treści VOD (treści emitowane w linearnych kanałach tematycznych, które ma wykupiony dany abonent),
- przegląd wszystkich danych konta i transakcji w jednym miejscu,
- kody rabatowe,
- treści zidentyfikowane jako "dla dorosłych" dostępne wyłącznie po wprowadzeniu kodu kontroli rodzicielskiej.

Nowa aplikacja dostępna jest na urządzeniach Netia Player 1.5 i 2.0. Już wkrótce funkcjonalność aplikacji na Netia Player 1.0 zostanie rozszerzona o obsługę voucherów oraz zostanie dodana sekcja dla dorosłych zabezpieczona kodem PIN.Dodatkowo, Netia przygotowała z tej okazji dedykowaną zakładkę na dekoderze z filmami w specjalnych cenach.
#1 | richard dnia 14.10.18 13:31
Polsat beznadziejna stacja, tylko naciagac ludzi umieja, ale karty odblokowac nie umieja, czy odkodowac ,zeby mozna odbierac programy! Zawiedli mnie na całej linii! Polsat gorszy od nc+!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający