Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Netia włączyła 4 nowe kanały, w tym Polsat Rodzina i Polsat GamesDrukuj

NetiaW Telewizji Osobistej Netii dostępne są cztery nowe kanały, w tym Polsat Rodzina, który właśnie rozpoczął nadawanie. Ponadto do oferty dołączyły Polsat Games, TV Okazje, wPolsce.pl.

Ofertę TV Netii wzbogacił od dzisiaj (16 października) najnowszy kanał Polsatu - Polsat Rodzina (pozycja 94.), który tego dnia rozpoczął nadawanie. Jest to propozycja o profilu rodzinnym prezentująca różnorodną ofertę, w której każde pokolenie z rodziny znajdzie dla siebie interesujące treści. Polsat Rodzina wchodzi w Telewizji Osobistej Netii w skład pakietu Styl życia.

Kolejną nowością jest dostępny w ofercie Netii od poniedziałku 15 października, kanał Polsat Games (pozycja 78. na liście kanałów). Jest on w całości poświęcony e-graczom i rozgrywkom e-sportu oraz nowinkom ze świata gamerów. Kanał dostępny jest w pakietach: Sport i emocje oraz Sport i Emocje PLUS.

Trzecim dodanym przez Netię kanałem jest TV Okazje (pozycja 21.) - całodobowy program tele-zakupowy. Dostępny jest w pakiecie Na Start.

Kolejny premierowy kanał TV to wPolsce.pl (pozycja 192.) - 24-godzinny program, w którym prezentowane będą najświeższe informacje i komentarze polityczne oraz wywiady. Kanał został dodany do pakietu Na Start.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający