Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Klasyczne polskie filmy oraz nowe kanały w pakiecie IPLA POLONIADrukuj

IPLAPakiet IPLA POLONIA dla użytkowników z zagranicy powiększył się o kilkadziesiąt polskich filmów fabularnych, w tym o klasykę polskiego kina oraz o 6 nowych kanałów telewizyjnych od Kino Polska TV SA.

Do biblioteki filmów w pakiecie IPLA POLONIA dodano 50 klasycznych filmów polskiego kina, m.in. reżyserowane przez Jerzego Hoffmana: "Potop", czyli ekranizację wielkiego dzieła Henryka Sienkiewicza, "Znachora" i historię doktora Wilczura, adaptację powieści "Trędowata" oraz reżyserowany z Edwardem Skórzewskim film "Gangsterzy i Filantropii" z 1962 roku. Ponadto komedię "Rozmowy Kontrolowane" ze Stanisławem Tymem w roli Ryszarda Ochódzkiego, kultowych "CK Dezerterów" w gwiazdorskiej obsadzie czy ekranizację powieści Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem".

Ponadto do listy siedmiu kanałów telewizyjnych, które już znajdują się w pakiecie IPLA POLONIA, czyli: Polsat News HD, Superstacja, Polsat 1, Disco Polo Music, FilmBox Arthouse HD, FightBox HD oraz DocuBox HD dołączyło sześć kolejnych: Są to: FashionBox, Fast&FunBox, 360 Tunebox HD, Gametoon HD, Kino Polska International i Kino Polska Muzyka International.

Za 30-dniowy dostęp do pakietu IPLA POLONIA użytkownicy zapłacą: 45 PLN lub 9,90 Euro, 9,90 USD, 9,90 GBP.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający