Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA na antenach Polsat Sport Premium - plan transmisjiDrukuj

Kanały Polsat Sport PremiumWe wtorek i środę oraz w czwartek zostanie rozegrana trzecia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Poniżej publikujemy plan transmisji meczów w kanałach Polsat Sport Premium oraz w IPLI.

Plan transmisji:

23.10 (wtorek)
18:00 studio POLSAT SPORT PREMIUM 1, POLSAT SPORT, IPLA
18:10 wstęp do meczu Ligi Mistrzów UEFA POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
18:45 studio POLSAT SPORT, IPLA
18:45 AEK Ateny - Bayern Monachium POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
18:45 Young Boys - Valencia POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
20:14 Real Madryt - Viktoria Pilzno POLSAT SPORT PREMIUM 3 PPV, IPLA
20:14 AS Roma - CSKA Moskwa POLSAT SPORT PREMIUM 4 PPV, IPLA
20:14 Szachtar Donieck - Manchester City POLSAT SPORT PREMIUM 5 PPV, IPLA
20:14 Hoffenheim - Olympique Lyon POLSAT SPORT PREMIUM 6 PPV, IPLA
20:50 Ajax Amsterdam - Benfica POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
20:50 Manchester United - Juventus POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
22:50 studio POLSAT SPORT PREMIUM 1
23:30 magazyn Ligi Mistrzów UEFA POLSAT SPORT PREMIUM 1

24.10 (środa)
18:00 studio POLSAT SPORT PREMIUM 1, POLSAT SPORT, IPLA
18:10 wstęp do meczu Ligi Mistrzów UEFA POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
18:45 studio POLSAT SPORT, IPLA
18:45 PSV Eindhoven - Tottenham POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
18:45 Club Brugge - AS Monaco POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
20:14 Borussia Dortmund - Atletico Madryt POLSAT SPORT PREMIUM 3 PPV, IPLA
20:14 Liverpool - Crvena Zvezda POLSAT SPORT PREMIUM 4 PPV, IPLA
20:14 Lokomotiv Moskwa - Porto POLSAT SPORT PREMIUM 5 PPV, IPLA
20:14 Galatasaray - Schalke POLSAT SPORT PREMIUM 6 PPV, IPLA
20:50 Barcelona - Inter Mediolan POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
20:50 Paris Saint Germain - SSC Napoli POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
22:50 studio POLSAT SPORT PREMIUM 1
23:30 magazyn Ligi Mistrzów UEFA POLSAT SPORT PREMIUM 1

25.10 (czwartek)
17:00 studio POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
18:10 Leipzig - Celtic POLSAT SPORT PREMIUM 3 PPV, IPLA
18:10 Zenit - Girondins de Bordeaux POLSAT SPORT PREMIUM 4 PPV, IPLA
18:10 Anderlecht - Fenerbahce POLSAT SPORT PREMIUM 5 PPV, IPLA
18:10 Spartak Trnava - Dinamo POLSAT SPORT PREMIUM 6 PPV, IPLA
18:45 Sporting - Arsenal POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
18:45 Milan - Real Betis POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
18:45 Dudelange - Olympiakos Pireus IPLA
18:45 Salzburg - Rosenborg IPLA
18:45 AEK Larnaka - Łudogorec Razgrad IPLA
18:45 FC Zurich - Bayer Leverkusen IPLA
18:45 Qarabag Agdam - Worskła Połtawa IPLA
18:45 FC Kopenhaga - Slavia Praga IPLA
20:50 Olympique Marsylia - Lazio POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
20:50 Chelsea - Bate Borisov POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
20:50 Standard Liege - Krasnodar POLSAT SPORT PREMIUM 3 PPV, IPLA
20:50 Rangers - Spartak Moskwa POLSAT SPORT PREMIUM 4 PPV, IPLA
20:50 Rennais - Dynamo Kijów POLSAT SPORT PREMIUM 5 PPV, IPLA
20:50 Villarreal - Rapid Wiedeń POLSAT SPORT PREMIUM 6 PPV, IPLA
20:50 Eintracht Frankfurt - Apollon Limassol IPLA
20:50 Sevilla - Akhisar Belediyespor IPLA
20:50 Besiktas Stambuł - Genk IPLA
20:50 PAOK Saloniki - MOL Vidi IPLA
20:50 Sarpsborg - Malmo IPLA
20:50 Jablonec - Astana IPLA
22:50 studio POLSAT SPORT PREMIUM 1
23:30 magazyn Ligi Europy UEFA POLSAT SPORT PREMIUM 1

Ponadto kanał Polsat Sport Premium 1 pokaże cztery spotkania rozgrywane w ramach Młodzieżowej Ligi Mistrzów.

23 października o godz. 13:50 Ajax Amsterdam - Benfica, a o 15:50 Manchester United - Juventus.

Natomiast 24 października o godzinie 13:50 Borussia Dortmund - Atletico Madryt, a następnie o 15:50 Paris Saint Germain - SSC Napoli.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający