Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Nowe oferty Plus MixDrukuj

PlusPlus Mix to wyjątkowe połączenie oferty "na kartę" ze smartfonem w atrakcyjnej cenie. Do dotychczasowej oferty wiodącej dodane zostały jej wersje: Internetowy MIX oraz Rozmowny MIX.


Internetowy MIX to propozycja dla osób potrzebujących większych pakietów Internetu, ale mniej korzystających z usług głosowych, natomiast Rozmowny MIX to coś dla osób, dla których najważniejsze są rozmowy, a wystarcza im minimalny pakiet internetowy.

Nowy Internetowy Plus MIX to trzy poziomy zobowiązań za 30 zł, 40 zł i 50 zł:
1. Internetowy MIX30 to pakiet 4 GB oraz 100 minut na rozmowy do wszystkich, rozmowy bez limitu w sieci i SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu.
2. Internetowy MIX40 to pakiet 6 GB oraz 200 minut na rozmowy do wszystkich, rozmowy bez limitu w sieci i SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu.
3. Internetowy MIX50 to pakiet 8 GB oraz 400 minut na rozmowy do wszystkich, rozmowy bez limitu w sieci i SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu.

Wprowadzony Rozmowny Plus MIX to dwa poziomy zobowiązań za 30 zł i 40 zł:
1. Rozmowny MIX30 to 400 minut na rozmowy do wszystkich oraz rozmowy bez limitu w sieci, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu i pakiet 0,5 GB.
2. Rozmowny MIX40 to bez limitu rozmowy do wszystkich oraz w sieci, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu i pakiet 0,5 GB.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający