Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Cykl "Opowiem ci o zbrodni" za darmo w IPLI i Cyfrowy Polsat GODrukuj

Cyfrowy Polsat GOWszystkie odcinki programu "Opowiem ci o zbrodni" będzie można obejrzeć bezpłatnie w serwisach IPLA oraz Cyfrowy Polsat GO. W najnowszej 6-odcinkowej produkcji kanału Crime+Investigation Polsat najpopularniejsi polscy autorzy kryminałów opowiedzą o zbrodniach, którymi żyła cała Polska.

W IPLI i Cyfrowy Polsat GO można już znaleźć pierwszy odcinek serialu, a każdy kolejny będzie się pojawiał w serwisach co tydzień i będzie dostępny przez 14 dni.

Najlepsi polscy pisarze powieści kryminalnych: Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy oraz Katarzyna Puzyńska w programie przedstawią widzom 6 potwornych zbrodni i ludzkich tragedii, które wydarzyły się naprawdę. Historie będą kompilacją filmu dokumentalnego (prawdziwe akta, zdjęcia ze śledztwa, dokumenty z oględzin, wizje lokalne) i fabularyzowanej opowieści telewizyjnej wykorzystującej najnowocześniejsze formy realizacji i osobistej narracji pisarza. Prowadzący - autorzy będą posługiwać się językiem, do którego przyzwyczaili swoich czytelników, lecz teraz skonfrontują się z przestrzenią telewizyjną i na podstawie akt spraw opowiedzą widzom gdzie, kiedy i dlaczego doszło do morderstwa. Każdy z autorów lub - w przypadku małżeństwa Kuźmińskich - duet opowie wybraną przez siebie mrożącą krew żyłach historię z różnych perspektyw: ofiary, sprawcy, okoliczności, motywu, narzędzia zbrodni.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający