Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat zrealizuje 13. sezon "Przyjaciółek"Drukuj

PrzyjaciółkiRozpoczęły się zdjęcia do trzynastego sezonu serialu "Przyjaciółki". Jakie niespodzianki czekają na Patrycję, Ingę, Ankę i Zuzę?

Dwunasty sezon to czas wielkich zmian w życiu serialowych postaci. Anka boryka się kłopotami w pracy i chorobą alkoholową męża: Patrycja wciąż nie uregulowała swoich spraw z byłym małżonkiem; Inga walczy z tuszą i bezrobociem; zaś Zuza podjęła leczenie onkologiczne. Co przyniesie los w kolejnym sezonie "Przyjaciółek"? Na pewno na ekranie ponownie pojawi się Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, która w serialu wciela się w postać Doroty - od niedawna żony starszego przedsiębiorcy Eryka. Czy uda jej się zwyciężyć w rywalizacji o względy mężczyzny z jego córką - Adelą?

Przypomnijmy, że poza problemami z zatrudnieniem, tuszą i samooceną Inga w dwunastym sezonie miała także kłopoty z byłym partnerem, który toczył z nią boje o charakterze majątkowym - m.in. nie chciał płacić alimentów właściwej wysokości. Nowy sezon "Przyjaciółek" na wiosnę w Polsacie.

Dwunasta seria "Przyjaciółek" w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji Polsat..
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający