Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Promocja lokat w PlusBankuDrukuj

PlusBankPlusBank wprowadza promocję lokat terminowych. W pierwszej kolejności promocją objęta jest lokata Nowa Kasa = Większy Zysk, dedykowana obecnym oraz nowym Klientom posiadającym lub otwierającym rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy i deponującym w PlusBanku nowe środki.

Promocja polega na możliwości założenia lokaty na okres 6 miesięcy (dotychczas obowiązywała wyłącznie 3 miesięczna) o wysokim oprocentowaniu wynoszącym 2,10% w skali roku. PlusBank umożliwia założenie Klientowi dowolną liczbę lokat w przedziale kwotowym od 5 do 200 tysięcy złotych. Wydanie dyspozycji można zrealizować zarówno w Oddziałach Banku, Oddziałach Partnerskich mieszczących się w wybranych Punktach Sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu na terenie kraju, a także poprzez zdalne kanały: plusbank24, aplikację mobilną oraz Call Center.

Promocja depozytów, polega również na podwyższeniu oprocentowania lokat standardowych zakładanych na okres 6 i 12 miesięcy. W przypadku zakładanych w serwisie plusbank24 i poprzez aplikację mobilną obejmuje środki zgromadzone w wysokości od 1 tysiąca złotych i może wynosić nawet 2% w skali roku. Kwoty w wysokości od 10 tysięcy złotych deponowane w sposób tradycyjny za pośrednictwem Oddziałów Banku i Oddziałów Partnerskich cechuje w tych okresach podwyższone oprocentowanie.

Promocja trwa do 31 stycznia 2019 r.

Szczegóły dotyczące oprocentowania lokat objętych promocją zawarte w Tabeli oprocentowania dla osób fizycznych w Plus Bank S.A. dostępnej między innymi na plusbank.pl .
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający