Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat Sport i Polsat Sport Fight pokażą galę Armia Fight Night 4Drukuj

Polsat Sport Fight HD24 listopada kanały Polsat Sport i Polsat Sport Fight pokażą czwartą edycję Armia Fight Night. To jedyne w Europie wydarzenie, w którym udział biorą wojownicy w mundurach.

W rozpisce gali znajdzie się m.in. sześciu zawodowych żołnierzy oraz jedna policjantka.

Swoje umiejętności w klatce zaprezentują najlepsi wojownicy w mundurach z całej Polski m.in. szeregowi: Sylwester Miller, bracia Maciej i Roger Garbaczewscy, Damian Kosiorek oraz Katarzyna Borowska. Żołnierze po raz kolejny udowodnią, że ich poziom wyszkolenia kondycyjnego oraz umiejętności walki nie odbiegają od tych, które prezentują najlepsi zawodnicy MMA w kraju, niepokonani : Krzysztof Gutowski (rekord walk zawodowych 6-0, 6 KO), Patryk Surdyn (3-0), Tomasz Jakubiec (8-2), czy Karol Skrzypek (3-0, 3 KO). Nie zabraknie również akcentów międzynarodowych oraz pojedynków w formule K1. Widowisko uświetnią swoją obecnością znani na całym świecie sportowcy - zawodnicy UFC i KSW oraz elita polskiego boksu zawodowego.

Gala Armia Fight Night 4 odbędzie się 24 listopada w Siedlcach. Początek transmisji od godz. 18:30 w Polsacie Sport Fight i od 20:00 w Polsacie Sport.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający