Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Cykl "Kloszard Story" hitem Polsat PlayDrukuj

Polsat Play (HD)5-odcinkową serię dokumentalną "Kloszard Story", nadawaną w piątki o godzinie 22:00, obejrzało średnio ponad 192 tysiące widzów. Polsat Play w trakcie emisji programu był numerem jeden wśród stacji lifestyle’owych oraz dokumentalnych.

Cykl "Kloszard Story" uzyskał udziały na poziomie 1,57% wśród wszystkich widzów oraz 1,25% SHR w grupie wiekowej A16-49.

"Kloszard Story", autorstwa Ireny i Jerzego Morawskich oraz Michała Matysa, to opowieść o bezdomnych ludziach, których mijamy codziennie na chodnikach i w parkach. Jak wylądowali na dnie i jak się podnoszą? Czy można przetrwać kolejną zimę w podwarszawskim lesie? W tej smutnej historii znajdą się także momenty radosne, anegdoty i czarny humor.

Irena i Jerzy Morawscy współpracują z Polsat Play od 2012 roku. Na antenie stacji, widzowie mogli dotychczas zobaczyć takie produkcje ich autorstwa jak kultowe już "Chłopaki do wzięcia", czy "Drwale i inne opowieści Bieszczadu" oraz "Czas Wojowników".

Dane:NAM/Polsat
#1 | Viking dnia 03.12.18 18:22
Ramówkę kanału Polsat Play można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv...polsatplay

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający