Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Ponad milion widzów w finale pierwszej serii "Septagonu" w CzwórceDrukuj

Czwórka (TV4 - HD)Rekordowym wynikiem - 1,09 mln widzów przy udziałach w rynku sięgających 7,5% oraz 5,8% w grupie komercyjnej - 12 listopada zakończyła się emisja pierwszego sezonu serialu "Septagon" w Czwórce.

Średnio cały sezon, który w kolejnych tygodniach emisji zdobywał coraz większa widownię, oglądało 640 tys. widzów, a jego udziały w rynku sięgały 6% oraz 4,4% w grupie 16-49.

W paśmie premier serialu o godz. 18 Czwórka poprawiła wyniki w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego i pod względem udziałów w obu grupach plasowała się na piątym miejscu w Polsce.

"Septagon", emitowany w Czwórce od 3 września tego roku, to oryginalny polski format łączący elementy sensacyjne, przygodowe i komediowe, który fabularnie opiera się na pełnych zwrotów akcji historiach, które poznajemy przez pryzmat prowadzonych przez detektywów śledztw oraz na równolegle rozwijanych wątkach osobistych głównych bohaterów.

Dane: NAM/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający