Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Ruszyła sprzedaż gali KSW 46. Khalidov vs Narkun w PPV CP i IPLIDrukuj

PPV CPAbonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 46. W pojedynku wieczoru, w rewanżowej walce zmierzy się ikona sportów MMA Mamed Khalidov ze swoim pogromcą, Tomaszem Narkunem. Dostęp do gali realizowanej w systemie "pay-per-view" (PPV) kosztuje 40 zł.

W sobotę, 1 grudnia br. w Arenie Gliwice odbędzie się kolejna gala KSW. Widzowie po raz kolejny będą mogli obejrzeć aż 9 walk w klatce. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00, a specjalnie dla widzów zostanie przygotowane studio gali, którego gospodarzem będzie Mateusz Borek. Galę poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Walką wieczoru będzie nazywane "najważniejszym rewanżem w historii KSW" starcie legendy sportów walki Mameda Khalidova (34-5-2, 13 KO, 17 Sub) i Tomasza Narkuna (15-2, 3 KO, 12 Sub) w wadze półciężkiej. W pierwszym pojedynku fighterów, niepokonany od 20 starć Mamed Khalidov uległ szczecińskiemu berserkerowi po efektownej walce. Po prawie 9 miesiącach od tamtego momentu przyszedł czas na rewanż, a nadchodzący pojedynek jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportów walki w tym roku.

Emocji dostarczy również pojedynek o pas w kategorii piórkowej, w którym zmierzy się niepokonany dotychczas mistrz KSW kategorii lekkiej Mateusz Gamrot (14-0-1NC, 4 KO, 4 Sub) oraz japoński mistrz walki w parterze i były mistrz wagi piórkowej Kleber Koike Erbst (24-4-1, 2 KO, 20 Sub). Polak będzie miał okazję zostać pierwszym mistrzem KSW posiadającym dwa tytuły jednocześnie.

W kolejnym pojedynku w Arenie Gliwice naprzeciw siebie staną były mistrz KSW "Rekin" z Łodzi, Marcin Wrzosek (13-4, 5 KO, 3 Sub) oraz zadziwiający kolejnymi występami 20-letni Francuz, Salahdine Parnasse (11-0-1, 1 KO, 4 Sub), który był jednym z odkryć minionego roku w organizacji KSW.

Po roku przerwy do klatki powróci Borys Mańkowski (19-7-1, 3 KO, 7 Sub), który na pewno będzie chciał pokazać swój stary dobry styl. "Diabeł Tasmański" zmierzy się z mistrzem największej brazylijskiej organizacji Jungle Fight, Bruce’em Souto (12-3, 3 KO, 3 Sub).

Następne ciekawe widowisko w kategorii piórkowej stworzą Roman Szymański (10-4, 1 KO, 3 Sub) i Brazylijczyk Daniel Torres (8-3-1NC, 4 KO, 1 Sub), który dotychczas jest niepokonany w starciach z Polakami.

Kolejnym niezwykle interesującym pojedynkiem w wadze lekkiej będzie walka byłego pretendenta do pasa, Grzegorza Szulakowskiego (9-2, 2 KO, 5 Sub) z uwielbiającym wyzwania Marianem Ziółkowskim (19-7-1, 5 KO, 12 Sub). Nieobliczalny "Szuli" zastępuje w karcie walk Gracjana Szadzińskiego, który doznał kontuzji ręki podczas przygotowań do gali.

Podczas Gali KSW 46 w Gliwicach rękawice skrzyżują były mistrz kategorii piórkowej Artur Sowiński (18-10-2NC, 6 KO, 7 Sub.) i Kamil Szymuszowski (16-5, 2 KO, 4 Sub). "Kornik" wraca do kategorii lekkiej i w tym limicie odbędzie się walka.

Widzowie zobaczą też pojedynek 25-latka z Gdańska, Sebastiana Przybysza (4-1, 2 KO, 1 Sub) oraz Antuna Račicia (21-8-1, 13 Sub). W walce w kategorii koguciej Polak spróbuje zatrzymać rozpędzonego "Killera" z Dubrovnika.

W walce otwierającej galę KSW 46 w kategorii półśredniej zmierzą się wrocławianin Michał Michalski (6-3, 2 KO, 1 Sub) i niepokonany Krystian Kaszubowski (6-0, 1 KO, 1 Sub).

Jak zamówić galę KSW 46 w Cyfrowym Polsacie?
Dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD.

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:
* przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
* w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
* w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.

Zamówienia będą przyjmowane do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18:00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć od 16 listopada na kanale 222.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
* portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
* przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
* e-płatności.

Jak obejrzeć walkę Khalidov vs Narkun w IPLI?
Walkę rewanżową Narkun vs Khalidov i inne pojedynki zbliżającej się gali KSW 46 w systemie PPV, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem IPLI. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.
#1 | #74 dnia 16.11.18 21:15
A Gdzie dla Abonentów jest Eleven 4 w CP BRAK
#2 | mikun8 dnia 23.11.18 17:51
....reklamy niech zrobią w PPV ... Polewka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający